Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sony Xperia Z akuprobleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony Xperia Z akuprobleem

    Tere, ostsin aasta tagasi Xperia Z-i. Olin alguses väga vaimustuses telefonist, mingeid muresid ei olnud kuni viimase nädalani. Telefon hakkas 50% pealt kinni viskama, ei lülitanud välja, vaid lihtsalt läks pilt mustaks. Sisse enam ei lülitanud, SONY kiri tuleb korra ette, aga siis viskab uuesti mustaks. Ainus lahendus on telefon laadima panna, siis võtab pildi ilusti ette ja kuni juhe on taga, telefon kinni ei viska. Lootsin, et kõik korras, kui täis laen, algul tunduski, aga nii pea, kui aku jälle 50% tühjaks sai hakkas kõik otsast peale. Paar korda on ta 80% pealt ennast välja lülitanud, aga ise uuesti sisse läinud (nagu teeks ise endale restarti) aga kui telefon uuesti sees näitab 1%. 80% saab 1%. Olen väga mures, sest akut vahetada ei saa, sest aku sisseehitatud. Sooviksin teada, kas keegi on samuti taoliste probleemidega tegelema pidanud või teab, milles asi võiks olla? Ei tahaks kiirustada parandusse viimisega. 

    #2
    Vs: Sony Xperia Z akuprobleem

    Tere,miks te parandust kardate?Mul läks Z1 Compactil ekraan paar nädalat peale ostmist diagonaalis puruks,saatsin Starcomi Kristiine keskuses ja mõne päeva pärast telefon nagu uus.Kui nad said ekraaniga hakkama asi neil siis uus aku panna(kui on vaja vahetada).Helistage või saatke kiri neile.

    Comment

    Working...
    X