Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

datakaabli otsad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    datakaabli otsad

    oleks vaja nokiate datakaablite otsi, mis lähevad siis telefoni. vaatasin oompoes kunagi vist oli, või oli tevalo, igatahes enam üles ei leidnud. keegi teab kust neid saaks?

    #2
    See oli siis Järve Selveris OomiPood vist, ma sain suvel tegelt seal, niiet polegi kindel :unsure:

    Comment


      #3
      mis otsi sul vaja on voib olla saan aidata
      55637792

      Comment


        #4
        no tegelt oleks vaja nedi kõiki lõpuks, a kõige rohkem oleks vaja sis 3310,6310,6610

        Comment


          #5
          eks vaatan homme utlen mis mul siin ule on
          55637792

          Comment


            #6
            Kui juba datakaabli telefonipoolsete pistikute peale jutt läks, siis ise tahaks kasvõi näha kuskil netis N5210 pistikut. Ja kui seda oleks võimalik lausa füüsiliselt kuskilt saada, siis mis ta maksta võiks?
            Ma ei saa aru, miks osadel telefonidel on see data-värgi ühendus nii jamalt lahendatud ehk siis "kontaktid" on kuskile aku taha ära peidetud ja kujutavad endast tegelikult trükkplaadile jäetud 5 ümmargust punkti.
            Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

            Comment


              #7
              5210'ne pistik on ju tevalos müügil 75 krooni.

              Comment


                #8
                Oli kõiki teisi pistikuid, aga 5210-le polnud Tevalo hinnakirjas/nimekirjas. Või ma ei leidnud äkki õiget kohta ülesse. Ise leidsin selle koha: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...&on=1&oe=1&oo=1. Seal igatahes pole. Äkki annad täpse lingi, kus Tevalo müüb 5210 pistikut?
                Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

                Comment


                  #9
                  pistikud siis muugil 50-eek tukk kui on soovi 55637792 koik nokiad ja moned muud kah saada siemens jne
                  55637792

                  Comment

                  Working...
                  X