Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Veekindla iPhone'i ümbrise ehitamine - konsultatsioon, koostöö

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Veekindla iPhone'i ümbrise ehitamine - konsultatsioon, koostöö

    Tere,

    Ehitan veekindlat iPhone'i ümbrist mida näiteks saaks ka duśi all kasutada. Kuna pole ise kunagi kokku puutunud elektroonika ehitamisega palun abi asjatundjatelt.

    Nimelt soovin ehitada iPhonei ümbrist mis on veekindel ja millel on võimsam kõlar kui iPhoneil ja mikrofon. Kõlar ja mikrofon peaks olema iPhonei ekraani pool telefoni alumises osas. Korpust peaks ilmselt saama laadida liitiumpatareiga, et kõlar ja mikker funktsioneeriks või on võimalik kasutada iPhonei enda voolu kui see ühendada mikri ja kõlariga?

    Kui palju ruumi sellele kõigele võib kuluda?

    Olen äärmiselt tänulik nõu eest ja kui kellegil on huvi pikema koostöö vastu andke teada.

    Parimat,
    Alan

    #2
    Vs: Veekindla iPhone'i ümbrise ehitamine - konsultatsioon, koostöö

    Kui küsimus on ebaselge siis küsige täpsustusi või kirjutage postkasti.

    Parimat soovides,
    Alan

    Comment


      #3
      Vs: Veekindla iPhone'i ümbrise ehitamine - konsultatsioon, koostöö

      Küsin, et miks just Iphone ? . Ideepoolest võta mingi sinihambakõlar ja lao sisu ümber. Siis saab ka muid telefone duši all kasutada. Aga mina võtaks siis juba kõlari enda kaasa. Telefoni saab samal ajal kokakoolaga pannil praadida .
      I decided to drop a brand new iPhone 6 in some boiling Coca-Cola. The results made my house smell like smoke for 2 hours. I would NOT recommend trying this a...
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: Veekindla iPhone'i ümbrise ehitamine - konsultatsioon, koostöö

        Alan, proovi kõigepealt teha valmis tehniliselt toimiv ja sobiv lahendus.
        Siis mõtleks edasi, kuidas veekindlus saavutada.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: Veekindla iPhone'i ümbrise ehitamine - konsultatsioon, koostöö

          https://www.youtube.com/watch?v=lb8rgmhqeyk surfarite ja matkameeste äraproovitud.
          lisadega talitled samuti

          Comment


            #6
            Vs: Veekindla iPhone'i ümbrise ehitamine - konsultatsioon, koostöö

            Ma olen martinj-ga samal arvamusel. Võta suvaline bluetoothiga telefoni kõlar ja ongi olemas.
            Mõnedel on mikrofon sisse ehitatud ja saab handsfreena kasutada - ehk siis peale muusika kuulamise saab ka kõnesi vastu võtta.

            Ise helistada ja niisama telefoni näppida selle korpusega niikuinii ei saaks ju kuna puuteekraan ei töötaks läbi kõva korpuse.

            Comment

            Working...
            X