Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sony Xperia Tipo lukus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony Xperia Tipo lukus

    Sai pojale antud minu vana xperia tipo. Lapsed arenevad kiiresti ja nüüd oskas poiss ekraanimustri peale panna, sest kõigil ju on. Nüüd muidugi häda käes, 20 korda joonistas mustri valesti ja telefon küsib koodi. Mis kood sinna pandud sai seda keegi ju ei mäleta. Kas on võimalust kuidagi lukust ise lahti saada või ainus variant on esindusse viia? Avamine maksaks esinduses tunduvalt rohkem, kui see luts väärt on.

    #2
    Vs: Sony Xperia Tipo lukus.

    Nüüd ei ole muud kui recovery menüüse minna ja hard reset teha.
    Kindlasti google aitab,kui kirjutada otsingusse "Sony xperia tipo hard reset"
    Tavaliselt peab sisse lülitades teatud klahve korraga all hoidma.
    Seda tehes kaovad telefonist kõik rakendused ja seaded ja põhimõtteliselt on telefon selline nagu poest ostes.

    Comment


      #3
      Vs: Sony Xperia Tipo lukus.

      Seda varianti uurisin, recovery menüü pidi ette saama kui telefon väljalülitada ja seejärel volume down ja power all hoida. Telefon läheb ikka samamoodi käima ja küsib koodi. Tundub nagu asi toimib siis, kui telefon lukus pole.

      Comment


        #4
        Vs: Sony Xperia Tipo lukus.

        Hmm, ma olen kuskil pool aastat tagasi oma tütre Tipo lahti muukinud küll edukalt. Oli miski keemia küll sellega. Vist tuli arvuti appi võtta. Aga otsi netist tiba rohkem, ma toona netist leitu põhjal sain hakkama, aga sorry, detaile ei mäleta.

        Comment


          #5
          Vs: Sony Xperia Tipo lukus.

          Aga sa proovi teist kombinatsiooni.
          Kui hoiad all volume up ja power nuppu.
          Google pakub päris mitut erinevat varianti.
          Ma maadlesin kunagi ühe samsungiga ja sellel pidi lausa kolme nuppu korraga all hoidma.
          Siin üks link mis leidsin:http://www.hardreset.info/devices/so...ia-tipo-st21i/
          viimati muutis kasutaja av2; 07 m 2014, 21:36. Põhjus: Lisatud link

          Comment


            #6
            Vs: Sony Xperia Tipo lukus

            vaja ikka sevice soft peale lugeda, saan aidata 5 eur

            Comment


              #7
              Sony Xperia Tipo lukus

              Esmalt postitatud av2 poolt Vaata postitust
              Aga sa proovi teist kombinatsiooni.
              Kui hoiad all volume up ja power nuppu.
              Google pakub päris mitut erinevat varianti.
              Ma maadlesin kunagi ühe samsungiga ja sellel pidi lausa kolme nuppu korraga all hoidma.
              Siin üks link mis leidsin:http://www.hardreset.info/devices/so...ia-tipo-st21i/
              Selle lingi järgi proovisin. Ei saa kuidagi ligi, isegi pc companion ei tunne telefoni ära kuna on lukus.

              Esmalt postitatud millimiks poolt Vaata postitust
              vaja ikka sevice soft peale lugeda, saan aidata 5 eur
              Tänud pakkumast. Iseenesest vana ja kriibitud telefon, et kahju just suur pole. Karistuseks sai poiss vana nuppudega lutsu . Eks ostan hiljem talle uuema telefoni, nüüd vähemalt teab, et kõike pole vaja näppida.
              viimati muutis kasutaja Scott; 09 m 2014, 08:31. Põhjus: järjestikpostitused kokku

              Comment


                #8
                Vs: Sony Xperia Tipo lukus

                Midagi taolist vist oli http://www.celldekho.com/install-cwm...y-xperia-tipo/

                Comment


                  #9
                  Vs: Sony Xperia Tipo lukus

                  Proovisin ka antud lingil olevad variandid ära. Ikka jõuan sinnani kus vaja telefon ära ühendada. Kuna lukus, siis ei leia ühtki seadet. Internet õpetusi täis aga mul need variandid ei toimi, täitsa huvitav.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Sony Xperia Tipo lukus

                    Mul on veel kuskilt meelde jäänud et miskid vanemad Tipo firmware'd tahtsid et telefon oleks laadija taga selle operatsiooni ajal. Oled Sa laadijaga ka proovinud ?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Sony Xperia Tipo lukus

                      Arvuti järgi oli kaabliga, laadimine peaks nagu toimima.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Sony Xperia Tipo lukus

                        Telefon nüüd lukust lahti. Vennapoeg sai ikkagi PC companjoniga hakkama.

                        Comment

                        Working...
                        X