Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nutikal ei tule pilti ette

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nutikal ei tule pilti ette

    Tere, nimelt mul selline probleem, et telefon sai mõne tilga vett ning ekraani pilt kadus eest ära. Sai siis kuivatatud, föönitatud jne aga tulemust ei ole. Telefon ise töötab lihtsalt pilti pole ees. Siit siis abipalve teile- kuidas ma saaksin telefoni numbrid sealt kätte usb juhtmega? Ise pusisin peaaegu terve päeva aga tulemus oli ümmargune null.

    #2
    Vs: Nutikal ei tule pilti ette. Palun aidage!

    Eks kõik sõltub sellest kui nutikas on see konkreetne nutikas ja kui nutikas on nutika peremees ning mis opsüsteemi nutika peremehe nutikas kasutab.

    Comment


      #3
      Vs: Nutikal ei tule pilti ette. Palun aidage!

      Krt jah minu viga. Telefoniks on siis Sony xperia ST23i ja opsüsteem nagu ikka android.

      Comment


        #4
        Vs: Nutikal ei tule pilti ette. Palun aidage!

        This page lists all phones and devices that can be connected to a PC to communicate with our applications.

        Konkreetne telefon küll nimekirjast puudub, katsetada võid aga ikkagi.

        Comment


          #5
          Vs: Nutikal ei tule pilti ette

          Tellisin siis omale uue ekraani koos puutetundligu osaga või mis iganes see ongi. Sai siis ilusti välja vahetud jne aga tulemus oli endine ehk siis sama mis vana ekraaniga, et pilti pole ees. Numbreid kätte ei saand aga pildid sain kätte ilusti. Täna siis otsisin oma vana telo nokia 2710ne üles ja hakkan seda kasutama, kuna peale selle nutika mis pilti ette ei võtnud, juhtus 3 kuuga kahe uue nutikate telodega selline asi, et kuumenesid ühtelugu üles ja oligi pilt taskus.

          Comment

          Working...
          X