Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sony Xperia Acro s ei tööta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony Xperia Acro s ei tööta

    täna üks tund avastasin et acro s oli pildi tasku visanud.
    proovisin laadida ja reseti teha (power + volume down) aga näib tulutu, pilti ette ei võta.
    laadima pannes ei hakka ükski tuli põlema.
    oskab keegi õelda, mis võib aparaadil viga olla? aku? plaadi viga?


    #2
    Vs: Sony Xperia Acro s ei tööta

    No kuna paremaid nõuandeid ei tule, siis esialgu soovitaks testriga aku ja laadija üle mõõta.
    Aku võib lühises olla. Või siis on laadija pensile läinud.
    Teise laadijaga oled provinud?

    Mul Xperia L teeb nii et kui aku täitsa tühjaks kulutatud, siis peab ca. 15min laadima enne kui uuesti pildi ette saab.

    Comment


      #3
      Vs: Sony Xperia Acro s ei tööta

      teise laadijaga proovisin. lahti ei hakkanud võtma, soovitati remonti viia. arvatavasti pidi olema kas plaat kutu või aku läbi.
      eks kui garantiist tuleb, ole kuulda, mis jama on.

      seda et aku täiesti tühjaks sai tegi ta ka (ca 15-30min pilditu, samamoodi käitub mul ka lumia 820), aga peale viimast korda ei võtnud ei voolu sisse ega ka midagi järgi.

      Comment


        #4
        Vs: Sony Xperia Acro s ei tööta

        Mu naise telefonil oli sama jama, uurisin siis seda telefoni kyljes olevat usb pesa ja tuli v2lja, et kontaktid oksydeerunud. Puhastasin 2ra ja avastasin yllatusena selle, et üks (toite) kontakt oli osaliselt oksiidist 2ra kadunud. Hetkel ei ole remonti viinud - teatud asendis isegi laeb.
        V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.

        Comment


          #5
          Vs: Sony Xperia Acro s ei tööta

          Sisseehitatud akudega telefonidel ongi see jama et kulutavad aku t2iesti tyhjaks ja m6ningatel juhtudel ei saagi k2ima. Aitab aku vahetus. Ennem tasub muidugi kindlaks teha kas on viga selles.

          Comment

          Working...
          X