Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Aku mahtuvus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aku mahtuvus

    Kuna on plaanis soetada lähiajal miskit uuemat telefoni siis, kes teab, mis on praegu müüdavatest telefonides(nende akudest) suurima mahtuvusega, ehk siis milline telefon peab kõige kauem vastu laadimata.
    Ja ja sõltub kus sa oled ja palju räägid, aga keskelt läbi.
    On see 6310 mille aku kestab kõige kauem, või on miskit kangemat veel!







    vabandust eelmise teema tekitamisega. SRY

    #2
    mõtled kõne või ooteaja poolest
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      6310 aku peab väga hästi küll jah (ka endal on ja tean), kuid see pole just enam kõige uuem telefon :P

      Comment


        #4
        Et kõne/ooteaja poolest pole vist mõtet rääkida, sest kui eerikson lubab telefonile 9 tundi kõne aega, siis sügavalt kahtlen selle numbri väärtuses.
        Samas jah 6310 on piisavalt normaalne tel mida osta. ei koti see värviline display ja mingid MMS värgid mida nagu nii ei kasuta, samas oli vist gprs olemas. JA aku on tal vist kah siiamaani võimsaim?

        Comment


          #5
          Et kõne/ooteaja poolest pole vist mõtet rääkida, sest kui eerikson lubab telefonile 9 tundi kõne aega, siis sügavalt kahtlen selle numbri väärtuses.
          Samas jah 6310 on piisavalt normaalne tel mida osta. ei koti see värviline display ja mingid MMS värgid mida nagu nii ei kasuta, samas oli vist gprs olemas. JA aku on tal vist kah siiamaani võimsaim?
          mul on endal juba üle poole aasta see telefon ning aku peab endiselt u. 7 päeva, mille hulka kuulub see, et näperdan telefoni suhteliselt palju ja räägin ka ikka keskmiselt

          tõesti, ei tea eriti teisi telefone millel aku nii hästi peaks, kui siis võibolla ainult 3510, tollel pidas mul samuti mingi 7 päeva aku vähemalt alati

          ka mina ei vahetaks praegu veel oma telefoni mõne värvilise ekraaniga vastu, sest tüütu on ikka nii tihti laadida kui noid vaja on :-/

          Comment


            #6
            kas ei olnud mitte nii, et eerikutega saab rohkem rääkida ja nokiatega oodata kõnet?

            veel selline ülesmärge, et mul 2 eerikut: T28 ja T39.
            T39 kasutab sama akut kaks korda kauem kui T28
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              kas ei olnud mitte nii, et eerikutega saab rohkem rääkida ja nokiatega oodata kõnet?
              väga võimalik, see voolu jaotus on erinev neil vms

              Comment


                #8
                ;D Mul on NOKIA 3100 ja aku peab väga hästi värvilise displey kohta.Aku 5-6ööpäeva.+keegi jobu mängib kah!olen väga rahul selle nokia 3100 sest mul on olnud 44 telefoni ja nokia 3100 jään väga rahule teine hea telf on panasonic GH76 vict ja nokia 6210.

                Comment


                  #9
                  on kaks telefoni t39 ja 6310i mis votavad vahe akud ise kjasutan just neid telefoni ja olen kasutanud palju telefone aga need id on minu arust maailma parimad selle poolest telefonid ja ma arvan 44 telefoni ei ole mingi naitaja kui palju ................
                  55637792

                  Comment


                    #10
                    Suurima mahtuvusega akud Nokia telefonidele on:
                    BLC-2 1000mAh (3510,6800,3410 jms)
                    BLL-3 1300mAh (9210) omast kogemusest võin öelda, et selle pilli ooteaeg on 3-7 päeva keskmiselt.
                    BML-3 1250mAh (3210)
                    BPS-2 1100mAh (6310)

                    Comment


                      #11
                      Eeriku aku BHC - 10 ntx 1,4 Ah. Vastu peab väga hästi (ca 9 päeva kui kõnesid 10 tundi ning gprs'i ka omajagu) telefon R520m.

                      Comment

                      Working...
                      X