Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Motorola V9 ei toimi nõrgemas levis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Motorola V9 ei toimi nõrgemas levis

    Mure siis üldjoontes järgmine: vähegi nõrgema signaaliga kohas, näiteks poes, näitab küll mitu pulka levi, aga sissehelistamisel ütleb, et levist väljas ja kui ise välja helistan, siis kas hakib või katkeb lihtsalt ära. Lisaks; kui ühendust märgib see "H"-täht, on kõik ok, kui "2G", siis on juba jama. Minu meelest on see umbes kuu aja jooksul vaikselt hullemaks läinud. Enne mulle tööle ikka sai sisse helistada, nüüd mitte. Kusjuures töökohas on eraldi paigaldatud EMT tugijaam.
    Teiseks; aku tühjeneb ka nagu kuidagi kiiresti. Sai just tutikas aku soetatud "made in china". See tundub aga oluliselt viletsam, kui eelmine 3 aastat vana "made in japan". Sellise keskmise kasutuse juures on poole päevaga! tühi!!!

    Sai siin laiast maailmast kasutajate arvamusi loetud ja oli umbes pooleks - ühed kiidavad taevani, teised neavad põrgupõhja just samade vigade pärast.
    Pidi veel esinema hangumist ja suvaliselt piltide kustutamist. No ma nende vigade üle ei kaeba. Veel?

    Kas on kellelgi mingeid konstruktiivseid arvamusi-ettepanekuid või elan edasi teadmisega, et mul on suht kallis tetrise mäng lihtsalt?
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    #2
    Vs: Motorola V9 ei toimi nõrgemas levis

    Ise küsin, ise vastan
    Kogu jama on ikkagi odava hiina aku süü. Panin originaali tagasi ja võib rahule jääda.
    Nagu ma ühest foorumist lugesin, on nõrga signaaliga kerge hakkimine nende V9-te tüüpviga, mille vastu ei anna midagi ette võtta.

    Igatahes odavaid hiina akusid enam ei osta. 30.- kooliraha...
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    Comment

    Working...
    X