Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LG KE970 ei lae enam, mis on probleem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LG KE970 ei lae enam, mis on probleem?

    Reedel ostsin sõbralt. Samal õhtul panin laadima, laadis ära. Nüüd pühapäevaks lasin aku tühjaks, kuulasin mussi ja enam lihtsalt ei lae. Tundub, et asi on pesas?..
    Mis võib maksta laadija pesa vahetus?. Kas laadija ei või olla ise vigane?..
    Naljakas, üks päev laadis, täna ei laadinud üldse. Mingi nurga alt laadijat sisse torgates viskab ekraani heledaks, kuid niipea kui käe ära võtan küljest, pinge nagu kaoks ja absoluutselt ei lae.

    #2
    Vs: LG KE970 ei lae enam, mis on probleem?

    Kas seal mingi nurga all jääb asi laadima ka või viskab ainul korraks ekraani heledaks?
    It works better if you plug it in

    Comment


      #3
      Vs: LG KE970 ei lae enam, mis on probleem?

      Esmalt postitatud -dancemaster- poolt Vaata postitust
      Kas laadija ei või olla ise vigane?..
      Võib küll olla laadija vigane, aga ega meie seda siin ju ei tea.
      Kas sul USB kaabel on sellele telefonile, sellega peaks ka saama telefon laadima, olen üsna kindel. Proovida võid ju ka teisi laadijaid, ega enne teada ei saa ju kas laadija või telefoni viga. Ma spetsialist ei ole, aga usun et selle telefoni laadija pesa vahetus ei ole lahendus, sest pigem murdub see pesa plaadi küljest lahti ja jääb ise terveks. Kontrollida tuleks ka seda et mingit sodi seal sees ei oleks, mis kontakte plokeeriks. Aga enamikel juhtudel on laadija otsik katki, sest see on osa mida rebitakse ja liigutatakse kõige rohkem. Juhul kui teiste laadijatega sama lugu aga ka alati vilksatabekraanil ja pdama ei jää, siis võivad mured juba suuremad olla. Igaljuhul, sõbralt ostsid, siis tema poole peaksid ka pöörduma, kui sa ise sellega midagi ekstreemset vahepeal ei teinud. kui laadijafunktsiooni ei saagi kuidagi tööle ja remondiraha ka ei raatsiks välja käia, siis osta väline aku laadija, ajab ka asja ära, kuid kas tasub, see oleneb hindadest mida pakutakse.
      Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

      Comment


        #4
        Vs: LG KE970 ei lae enam, mis on probleem?

        Viskab ainult korraks heledaks. Nüüd esmasp õhtul käisin ära ühe tehnikahuvilise juures, ....seest on katki.

        Comment


          #5
          Vs: LG KE970 ei lae enam, mis on probleem?

          Esmalt postitatud onx15 poolt Vaata postitust
          Võib küll olla laadija vigane, aga ega meie seda siin ju ei tea.
          Kas sul USB kaabel on sellele telefonile, sellega peaks ka saama telefon laadima, olen üsna kindel. Proovida võid ju ka teisi laadijaid, ega enne teada ei saa ju kas laadija või telefoni viga. Ma spetsialist ei ole, aga usun et selle telefoni laadija pesa vahetus ei ole lahendus, sest pigem murdub see pesa plaadi küljest lahti ja jääb ise terveks. Kontrollida tuleks ka seda et mingit sodi seal sees ei oleks, mis kontakte plokeeriks. Aga enamikel juhtudel on laadija otsik katki, sest see on osa mida rebitakse ja liigutatakse kõige rohkem. Juhul kui teiste laadijatega sama lugu aga ka alati vilksatabekraanil ja pdama ei jää, siis võivad mured juba suuremad olla. Igaljuhul, sõbralt ostsid, siis tema poole peaksid ka pöörduma, kui sa ise sellega midagi ekstreemset vahepeal ei teinud. kui laadijafunktsiooni ei saagi kuidagi tööle ja remondiraha ka ei raatsiks välja käia, siis osta väline aku laadija, ajab ka asja ära, kuid kas tasub, see oleneb hindadest mida pakutakse.

          Jah, mõtlesin välise laadija peale, kuid hind võib olla kõrgemgi sellest, mis rahaga telefon sai ostetud. Aga noh, pesa on seest katki vist, kardan. Laadima igaljuhul ei hakka, ..ei teagi nüüd, kas sebida kuskilt väline laadija või ma ei tea...varuosadeks

          Comment


            #6
            Vs: LG KE970 ei lae enam, mis on probleem?

            Kas see pesa on ise katki või on lihtsalt trükkplaadi küljest lahti.Kas võtsid telefoni lahti,et tead täpselt.Ma pole küll lg-d lammutanud aga nokiad on tehtud nii,et pesa pole jäigalt plaadi küljes vaid on ühendatud vedruklemmidega.Võin su lg üle vaadata,ehk polegi uut laadijat vaja.Kui huvi on siis vasta privasse.

            Comment

            Working...
            X