Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sony Ericsson S312 heli kvaliteet.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony Ericsson S312 heli kvaliteet.

    kas Sony Ericsson S312 saab korraliku heli kätte kui kasutada teisi klappe?või jääb heli ikka siukeseks ,et bassi poleja kõrrged karrjuvad kõrva.

    #2
    Vs: Sony Ericsson S312 heli kvaliteet.

    Kas sellel mudelil enda ekvalaiserit pole,et saaks proovida kas need orig klapid üldse on võimelised peale keskmiste sageduste midagi muud edastama.Üldiselt kipuvad need kaasas olevad klapid ikka suht nigelad olema.Mul küll Sony ericsonidega kogemus puudub aga Nokiatega on küll nii,et kui ikka originaalide asemele Kossi klapid panin siis muutus helipilt ikka täielikult.Siis tekkisid ka bassid ja kõrged sagedused ka juurde.Proovi ikka teisi klappe ka ja ma arvan,et asi paraneb tunduvalt.

    Comment


      #3
      Vs: Sony Ericsson S312 heli kvaliteet.

      ei oska öelda kuna telefoni pole veel kätte saand järgmine kuu peaks minuni jõudma .
      a kas tal on mingi pulk pistik klappide jaoks või midagi teist sugust?

      Comment


        #4
        Vs: Sony Ericsson S312 heli kvaliteet.

        Esmalt postitatud henri503 poolt
        ei oska öelda kuna telefoni pole veel kätte saand järgmine kuu peaks minuni jõudma .
        a kas tal on mingi pulk pistik klappide jaoks või midagi teist sugust?
        Kas on raske ise netist uurida? Miks teised peavad sinu eest elementaarse töö ära tegema?

        Comment


          #5
          Vs: Sony Ericsson S312 heli kvaliteet.

          Mina oma Nokia jaoks, millel ei ole eraldi kõrvaklapiväljundit, tegin lihtsa ülemineku: originaalhandsfree kaabli lõikad katki ja joodad otsa 3.5mm pesa. Tehtud, muretu.
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment

          Working...
          X