Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Motorola W510 ja tema jamad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Motorola W510 ja tema jamad

    Kõigepealt siis - antud telefon on Eestis suhteliselt vähelevinud, kuid ostetud Eestist, aasta ja nädal tagasi. Garantiiks oli märgitud kaks aastat, kuid on juba korra olnud probleeme telefoniga ja pidin maksma siiski paranduse ise kinni, kuna selle telefoni garantii pidavat kehtima ainult Prantsusmaal!

    Enne, kui ma telefoni päris maha kannan, küsiksin ma nõu, et mis sellel viga võiks olla.

    Umbes pool aastat pärast ostu hakkas telefon vahepeal hullu panema - vajutas numbreid ise ja jooksis kokku. Mõtlesin, et pole väga hullu, sest ta tõesti tegi suhteliselt häirimatult harva seda. Niisiis.. Eelmine nädal minu telefon otsustas, et ei lase mul helistada ja jooksis kokku - võtsin aku tagant ära ja hoidsin natuke niimoodi lahtiselt teda - hakkas jälle funkama. Tänaseks on juba seisund selline, et telefoni klahvid teevad ise, mida tahavad - lähevad menüüsse, lisavad numbrikombinatsioone ja ei funka 99,9% ajast, mil mina tahan, et nad töötaksid. Telefonil oleks nagu poltergeist sees - mina mõjutan teda vaid klapi avamise- ja sulgemisega. Kellaaeg liigub pidevalt ilusti edasi, kõnesid saan vastu võtta, kuid mitte midagi muud ma ise ei saa teha. Näen, et on vastamata kõne, uus sõnum või mis iganes - ei saa vaadata, sest telefon ei funka ! Lasin telefoni lahti teha - silmaga vaadates ei tundunud midagi viga olevat ning seest oli puhas ja kuiv. Olen ka ööpäevaks telefoni lahtiselt ilma akuta jätnud - hommikul panen siis ta kokku tagasi ja vajutan sisselülitusnupule(mis on ka kõne ärapanemisnupp), mis funkab VAID siis kui tahan teda sisse lülitada - paneb pildi ette, et sisesta pin-kood.. Läks kaks tundi aega enne kui nupud funkama hakkasid - ja seda vaid niikauaks, et sain kiiruga pini sisse panna ja kõik. Kui helistatakse, saan ilusti räägitud, sest klapi avamist ja sulgemist ma mõjutan vaid. Aga vahest ta paneb hullu ka siis, kui klapp on kinni - näiteks klapiekraan kustub ja hakkab tööle-nagu ma mängiks temaga !! Keegi oskaks öelda, mis viga võiks olla...?

    Tänades !
Working...
X