Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleem muusikaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem muusikaga

    Selline probleem, et arvutis mängib teatud album täiesti perfektselt, kuid telefonis sugugi mitte. Esineb igasugu moonutusi, katkemisi, võõraid toone jne. Kustutasin telefoni mälukaardilt kõik maha ning laadisin uuesti peale, kuid ei midagi. Teiste lugudega pole probleeme olnud, vaid üks kindel album.
    Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

    #2
    Vs: Probleem muusikaga

    Ehk on see sellest,et telefon ei toeta seda formaati milleks see konkreetne album on pakitud.Proovi mingi progega ümber konvertida.
    viimati muutis kasutaja av2; 29 m 2009, 22:33.

    Comment


      #3
      Vs: Probleem muusikaga

      Telefon mängib mp3 formaati küll. Sobimatus formaadis failid mitte ei haki ega tee imelikke hääli, vaid ei käivitu üldse.
      Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem muusikaga

        loo kvaliteet (kb/s) on kas liiga suur või väike.
        Raske õppustel, kerge lahingus...

        Comment


          #5
          Vs: Probleem muusikaga

          Lugude bitrate on 192kb/s-320kb/s. Telefonis on teisigi samasuguse bitratega laule. Need ei haki.
          Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

          Comment


            #6
            Vs: Probleem muusikaga

            Pakun et sinu probleemsed palad on muutuva bitrate'ga. Küllap see bitrate läheb siis liiga suureks/väikeseks ja telefon ei saa sellega hakkama või telefon lihtsalt nii loll et ei jaga ära mis on "variable bitrate".
            Konverdi oma album ringi kindla bitrate'i peale ja asi unustatud.
            -=Saga=-

            Comment


              #7
              Vs: Probleem muusikaga

              Sama soovitus minu poolt,endalgi Nokiaga sellist pulli olnud!
              Konverdi oma album ringi kindla bitrate'i peale !!!
              -=CyberTiger=-

              Comment

              Working...
              X