Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiililevi parandamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiililevi parandamine

    Mure selles, et elame kohas, kus levi I pulk või vaevu sedagi(kõik operaatorid). EMT ei taha midagi probleemist kuulda ning seetõttu otsustasin hakata otsima repiiterit/võimendit mobiililevi võimendamiseks.
    Tundus esialgu lihtne ülesanne, kuid tundub, et ei leia seda kusagilt.
    Kust ma midagi sellist leiaks või kes oleks võimeline midagi sellist tegema.
    Äkki on kellelgi kogemusi.
    EMT-ti jaoks ei mängi paraku 4-6 inimest mingit rolli, sest me ei too neile piisavalt vist sisse, et jõuaks 21 sajandisse.
    Meil on seinal lausa plakat, et levi ajab üle ääre(oleme mere ääres)

    Palun andke asjalikke nõuandeid/soovitusi, mida osta ja kust kohast.


    Ette tänades,

    #2
    Vs: Mobiililevi parandamine

    Aastal 1997 maadlesin sama probleemiga: mobiil on, aga levi maal ainult kohati. Lahendus: tegin mobiilile välise abiantenni ja suunasin selle tugijaamale. Mobiil oli ERICSSON GA 628, väikese antennipulgaga. Tõmbasin pulga välja, asemele suskasin välise abiantenni kaabli. Töötas kenasti.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Mobiililevi parandamine

      Mina maadlesin ka sama asjaga 2 nädalat tagasi.
      Astusin nimelt Elisa kliendiks. Ja kodus, Tartu linnas, sain rääkida,
      kui olin rõdul. Ekraanil pidevalt 1-2 punni.

      Rääkisin Elisa inimestele, nemad ütlesid, et esimest korda sellist juttu kuulevad.
      Proovisin 4 teenindajaga, sama jutt kõigil.

      Vahetasi siis EMT-ks, punnid põhjas.
      Ja viimane Elisa teenindaja ütles vaikselt, et ta teab seda,
      temal on ka kodus samamoodi.

      Aga maal, suvilas sai rääkida, kui ronisin teisele korrusele ja tooli peale.
      Siis oli kuulda.

      Vast saaks algataja sinna oma katusele panna lisaantenni, päris suure jagi.
      Ja kaabel alla, telefon otsa. Ikkagi parem kui ainult kuuarved.

      Comment


        #4
        Vs: Mobiililevi parandamine

        Vedeleb üks moblaantenn: logoperiood, mitte Yagi. Kui vaja , saab, mingi sümboolse hinna eest. Kaablit ei ole, transat ei ole, aga! antenn on!

        Comment


          #5
          Vs: Mobiililevi parandamine

          Ma olen kasutanud 3 eri sideoperaatorit ja lõpuks valisin omale Tele2, kuna EMT ja Elisa kaartidel polnud kodukohas levi.. ja mis põhiline, vanadel klotsidel on levi märksa parem kui uutel telefonidel

          Ja üks hea võrdlus oli seoses zen ja ultra kaardiga, kui keldris oli zen-il levi nullis, oli ultral põhjas

          Comment


            #6
            Vs: Mobiililevi parandamine

            Esmalt postitatud erkki88 poolt
            Mure selles, et elame kohas, kus levi I pulk või vaevu sedagi(kõik operaatorid). EMT ei taha midagi probleemist kuulda ning seetõttu otsustasin hakata otsima repiiterit/võimendit mobiililevi võimendamiseks.


            Ette tänades,
            EMT Pakub küll repiiterit ,seda vaid tühise ca 20000.- eest !Tekitab paarisajameetrise raadiusega leviala.Mõeldud küladesse kus majad lähestikku...Info pärineb EMT-i tehnikameestelt - oli samasugune probleem ja küsitud sai kõrgemate asjapulkade käest.Klienditeeninduses munatakse pooled asjad ära - küsida tuleks otse tehnilise poole inimestelt...
            Kõik meeldiv tuleb lambist...

            Comment


              #7
              Vs: Mobiililevi parandamine

              Ma arvan, et esimene ja kõige asjalikum nõuanne oleks : http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...splay.php?f=10

              Kummaline mure siinses foorumiosas, eriti arvestades, et on olemas ka teine alafoorum ???
              -superradical-

              Comment


                #8
                Vs: Mobiililevi parandamine

                Endalgi on maal sarnane probleem. Õues põllu peal natuke on levi, aga toas pole peaaegu üldse levi.
                Dealextreme pakub natuke parema hinnaga repiitereid:

                Comment

                Working...
                X