Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

    Mul Nokia 6230i (v 03.88 28.07.2006) ja umbes kuuaega on selline asi et 2-3 päevaga aku tühi.
    Enne 6-7 ööpäeva ikka pidas ära, ja järsult hakkas tarbima.
    Kasutan kahte akut vaheldumisi ja sellepärast tundubki kahtlane.
    Pikki ärikõnesi ei tee ja mänge ka ei mängi...
    Uue aku ostsin 2007 a alguses, veidi pärast telefoni (kasutatud) teise aku kohta ei tea rääkida, siiamaani akud samaväärselt pidanud ja nüüd samaväärselt tyhjenevad...
    kas võib olla softiprobleem või ongi loogiline et akud kutud mõlemad?

    #2
    Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

    BL-5C aku peab vastu pidama heas levis vähemalt 5-7 päeva. Oma telefonis on Elionist ostetud pea 500 eegune aku, hologrammid jne. Toimib ideaalselt.
    päike, õhk ja ...

    Comment


      #3
      Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

      Esmalt postitatud -JFC- poolt
      ... kas võib olla softiprobleem või ongi loogiline et akud kutud mõlemad?
      samad sümtomid, ei oska mdagi arvta ...
      sama aku peab n-gages 3-5 päeva, 6230-s aga 1 päev

      Comment


        #4
        Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

        Esmalt postitatud -JFC- poolt
        Mul Nokia 6230i (v 03.88 28.07.2006) ja umbes kuuaega on selline asi et 2-3 päevaga aku tühi.
        Enne 6-7 ööpäeva ikka pidas ära, ja järsult hakkas tarbima.
        Kasutan kahte akut vaheldumisi ja sellepärast tundubki kahtlane.
        Pikki ärikõnesi ei tee ja mänge ka ei mängi...
        Uue aku ostsin 2007 a alguses, veidi pärast telefoni (kasutatud) teise aku kohta ei tea rääkida, siiamaani akud samaväärselt pidanud ja nüüd samaväärselt tyhjenevad...
        kas võib olla softiprobleem või ongi loogiline et akud kutud mõlemad?
        Niiskus Niiskus Niiskus. Võta lahti, 90% Niiskuskahjustus.
        Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

        Comment


          #5
          Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

          Ei tea, vanasti, kui oli 3310, siis sai rahulikult üle nädala ühe laadimisega.

          Nüüd sai aasta tagasi ostetud tutikas 6500 Slide ja 3-4 päevaga on aku tühi - ja nii algusest peale. Esimese laadimisega tegin juhendi järgi laadimistsükkli ära.

          Aga võibolla on vahe selles, et nüüd räägin lihtsalt rohkem, kui vanasti.

          Või võtavad viled ja tuled nii palju rohkem akut..
          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

          Comment


            #6
            Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

            Esmalt postitatud janar74 poolt
            ... Niiskus. Võta lahti, 90% Niiskuskahjustus.
            kuidas see välja näeb? milline tõenäosus ilma sisu vahetamatta korda saada?

            Comment


              #7
              Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

              Esmalt postitatud kfl poolt
              kuidas see välja näeb? milline tõenäosus ilma sisu vahetamatta korda saada?

              Selline äkiline suur tarbimine viitab mingile lühisele, läbipõlenud komponendile. Aga testi, voolutarve lihtsalt sisselülitatud telefonil(ilma simita ja ootereziimis )~10ma Helistamise ajal ~200ma.
              Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

              Comment


                #8
                Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                Endal oli ka see telefon, väärt pill. Igatahes, mul aku probleeme ei olnud. Telefon oli lõpuks kuskil 3 aastat vist vana originaal akuga ja pidas jubedalt hästi - kõnesi väga palju ei teinud, kuskil 2-5 päevas. Proovi ka taustavalgustus/ekraani heledust maha keerata - minuarust oli seal kuskil seada, mul aitas tunde juurde see igatahes.
                Estonian SPL & Sound
                @gargru

                Comment


                  #9
                  Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                  Ei saa sellel telefonil Contrasti või Brightnessi regullida, ainult Power Saver on, millel ei näi mingit toimet olevat.
                  võibolla saab seda 6230 sättida...aga mul 6230i.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                    Parandan end, ka mul oli 6230i. Igatahes, googeldasin korra ja tulebki välja et 6230 on see ja 6230i telefonil pole.

                    Estonian SPL & Sound
                    @gargru

                    Comment


                      #11
                      Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                      aku 3 aastat ? aku eluiga 1,5 siis edasi läheb tasapisi allamäge...aga ei tohiks ju järsult minna nagu minul.
                      Ja erinevate telefonide voolutarve on ju kaa erinev sama aku puhul...
                      ja ei ole nii et vanem tel rohkem tarbib...paljudel uutel mudelitel on igast jama tuugalt täis topitud ja ongi uuemates mudelites sama aku kiiremini tühi.
                      Mul oli kunagi Nokia 6310i ja sellel pidas aku 3 nädalat ja ööseks välja ei lülitanud, battery low hoiatust näitas mitu päeva enne kui tühjaks sai aga olude sunnil müüsin selle imemasina ära kahjuks.
                      viimati muutis kasutaja -JFC-; 14 m 2009, 22:33.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                        6310 on kuulikindel telefon, õigemini pommikindel, 6210 on ehk kuulikindel.
                        Mul need mõlemad olnud ja senini ning täiesti elujõulistena ka kollektsioonis alles. 6310 liitiumpolümer akuga-hull hea vastupidavus, mul oli 2 aastat, räägitud ca. 400h ja aku pani ka mitu nädalat vastu. Olud ja üldine "moevool" sundisid uuendust. Aga head telefonid olid.

                        Mõõda see voolukulu ära, ma homme katsun oma 6230i kah mõõta-viimati töötas normaalselt-eks siis selgub palju nad energiat tahavad. Ja ehk keegi saab veel mõõta voolutarvet sellel mudelil? Oleks ehk adekvaatsem pilt.
                        -superradical-

                        Comment


                          #13
                          Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                          Mul vist oli ka liitiumpolymeer sellel 6310i, see pidi parem olema kui Li-Ion, mahtuvuse kadu pidi väiksem olema ehk siis eluiga pikem...


                          Tegelt ma kahtlustan laadijat, see on kiirlaadija (ACP-12E, Output 5.7v 800mA), kunagi ta laadis aku kuumaks enam mitte.
                          Ma otsin selle vana (slow as hell) laadija üles proovin sellega, see oli vähemalt NOKIA originaal, aga see laeb pool päeva muidugi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                            Leidsin lehe, kus on telefonide probleemide ja nende parandamise kohta infot. Ei tea kas täpselt sama isendit seal leidub, aga äkki on mingit abi.

                            http://www.gsm-egypt.net/Hardware/RepairHints/

                            Comment


                              #15
                              Vs: Nokia 6230i neelab jubedalt energiat.

                              OK, mõõtsin voolutarbed ära:
                              sisselülitatud kaamera 0,24 A
                              kõne ajal umbes 0,5 A
                              kui ees text Enter Pin kustus valgusega 0.02 A

                              Kui pidi olema 10mA ja kõne ajal 200mA siis minu teli näitajad veits kõrgemad.

                              Comment

                              Working...
                              X