Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiili aku uuendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiili aku uuendamine

    Kui kasutusel mitu aastat vana telefon, siis sellele enam ei leia akut. Seepärast tekkis mõte, nagu sülearvutite akude DIY uuendamisel: äkki osta mõni suvaline kaasaegne aku ja sealt seest materjal välja võtta ja vanasse sisse panna (cell).
    Või veel lihtsam oleks, kui äkki saaks lihtsalt uue aku klemmid ühendada telefoniga.
    Muidugi originaali eelis on see, et näitab mitmeks tunniks veel mahla on, seepärast ka too esimene mõte.
    Originaal aku: BSL-11, 3,6V, 850mAh, Li-ion.

    #2
    Vs: Mobiili aku uuendamine

    No ma ei ole 100% kindel aga T28 peaks akut veel saada olema, mitte originaali. Hind ˇ125.- Kui huvi võin uurida.


    BR Janar
    Nokia/Huawei/Sony/SonyEricsson/Motorola/LG/Samsung/Chinese MTK/Sagem

    Comment


      #3
      Vs: Mobiili aku uuendamine

      Esmalt postitatud Overkilla poolt
      Kui kasutusel mitu aastat vana telefon, siis sellele enam ei leia akut. Seepärast tekkis mõte, nagu sülearvutite akude DIY uuendamisel: äkki osta mõni suvaline kaasaegne aku ja sealt seest materjal välja võtta ja vanasse sisse panna (cell).
      Või veel lihtsam oleks, kui äkki saaks lihtsalt uue aku klemmid ühendada telefoniga.
      Muidugi originaali eelis on see, et näitab mitmeks tunniks veel mahla on, seepärast ka too esimene mõte.
      Originaal aku: BSL-11, 3,6V, 850mAh, Li-ion.
      www.germandia .ee , kontsulteeri nende meestega, seal müügis selline isend koos uue akuga:

      Ericsson T28 490.- uus aku
      võid uurida ehk leiavad ka sulle ainult uue aku
      Kõik mis liigub, see kulub!

      Comment


        #4
        Vs: Mobiili aku uuendamine

        Ma juba ühe "uue" aku ostsin, nendega on see probleem, et need on 10a seisnud kapis-laos ning tegelikult juba sama vanad kui mu originaal aku. Seepärast ka see mõte, et osta 2009 toodetud aku, mis päriselt ka töötab ja mahutab.
        Keegi ei tea midagi sel teemal rääkida?

        Uus huvitav mõte: AA akud/patareid.
        viimati muutis kasutaja Overkilla; 26 m 2009, 15:01.

        Comment


          #5
          Vs: Mobiili aku uuendamine

          Esmalt postitatud Overkilla poolt
          Ma juba ühe "uue" aku ostsin, nendega on see probleem, et need on 10a seisnud kapis-laos ning tegelikult juba sama vanad kui mu originaal aku. Seepärast ka see mõte, et osta 2009 toodetud aku, mis päriselt ka töötab ja mahutab.
          Keegi ei tea midagi sel teemal rääkida?

          Uus huvitav mõte: AA akud/patareid.
          see on täitsa hea idee, mõned head aastad tagasi kui kasutasin eericsson gh688`t siis sai ka akut uuendatud AA Aku-Patareidega, iseenesest aku toimis kuid pidavus polnud õige. Õige all mõtlen seda mis peaks olema originaal akuga.

          Kui sul T28 siis peaksid kasutama ma usun AAA tüüpi aku patareisid, need on pisemad
          Kõik mis liigub, see kulub!

          Comment

          Working...
          X