Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Telefon käis ujumas ja nüüd pilditu!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telefon käis ujumas ja nüüd pilditu!!!!

    Hei!
    Suvi.Rand.Külmad õlled.Pea soe õlledest...uhhh
    Läksime ujuma ja kroolisin 2h enne,kui märkasin,et oikurja,telefon taskus(seda ,et rahakott ja paberrahad ka olid-sellest ma parem ei räägi )

    Telefon on: Alcatel 535
    Peale avastamist,et telefon taskus,võtsin korra aku tagant..muud naq pähe ei tulnudki ja pohhui oli ka tole hetkel,aga...rohkem ta vett ei saanud igatahes.Et siis ainult 2h No täiesti pilditu muidugi,seest liiva ja igast jama täis.Ja kõik trükiplaat on oksiidiga kaetud.Suurem osa vähemalt.

    Kas on võimalik saada telefonist numbrid kätte???
    Ma olen kogu oma elu salvestanud telefoni,mitte SIMile ja nüüd elu seisab!
    Jajahh!

    #2
    Vs: Telefon käis ujumas ja nüüd pilditu!!!!

    ma sain täna just TeleTECist kätte ühe wcpotis käinud telefoni... asi juhtus laupäeval, minu kätte sai pildituna esmaspäeval ja aku oli tal muidugi alles küljes.. tegid miski keemiapesu vms. ja töötab. kallis ei olnud.

    Comment


      #3
      Vs: Telefon käis ujumas ja nüüd pilditu!!!!

      Esmalt postitatud juxx poolt
      ma sain täna just TeleTECist kätte ühe wcpotis käinud telefoni... asi juhtus laupäeval, minu kätte sai pildituna esmaspäeval ja aku oli tal muidugi alles küljes.. tegid miski keemiapesu vms. ja töötab. kallis ei olnud.
      Tnx infist.Otsin koha ülesse,jäi silma,et asub kuskil Paldiski mntl.
      Aga kui kalliks/odavaks kujunes muidu?
      Jajahh!

      Comment


        #4
        Vs: Telefon käis ujumas ja nüüd pilditu!!!!

        minu mäletamist mööda 275+ maks.

        Comment


          #5
          Vs: Telefon käis ujumas ja nüüd pilditu!!!!

          Nojah tuleb tuttav ette. Telefoniga juhtus ka paar aastat tagasi sama asi. Ja ennäe üllatust, töötasid mõlemad natuke aega edasi. Siis aga läkis telefon paar kuud tagasi ja eile sai SIM kaart otsa. ju sai merevesi talle saatuslikuks.... Telefoniraamatust midagi muidugi ei säilinud....

          Comment

          Working...
          X