Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Siemens M65

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Siemens M65

    Siemens M65 sa ühe tugeva löögi kirja ja nüüd ei võta pilti ette... Ekraan ja kõik tundub korras ning midagi sees ei kolise aga lihtsalt pilti ei võta ette...
    Kas Siemensidel on mingi tüüpiline asi mis võib löögi korral juhtuda või võib ükskõik mis katki olla?

    #2
    Originally posted by etike89@Mar 28 2006, 20:46
    Siemens M65 sa ühe tugeva löögi kirja ja nüüd ei võta pilti ette... Ekraan ja kõik tundub korras ning midagi sees ei kolise aga lihtsalt pilti ei võta ette...
    Kas Siemensidel on mingi tüüpiline asi mis võib löögi korral juhtuda või võib ükskõik mis katki olla?
    No ikka tüüpiline viga see nüüd küll ei ole, m65 ise peaks olema ju põrutuskindel ka.
    Mul on M55 ja pidevalt kukub maha, nt kui kiiktooliga kiigun lendab taskust tihti välja, sest ühtetel pükstel väiksemad taskud..Mis teha, ma oma vigadest ei õpi
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    Comment


      #3
      Pidi olema jah põrutuskindel aga seda põrutust ta ei kannatanud ära...
      Telefon ei võta akuga pilti ette ega ei võta ka laadijaga pilti ette... Nupu valgus ka ei hakka tööle

      Comment


        #4
        Originally posted by etike89@Mar 28 2006, 22:46
        Siemens M65 sa ühe tugeva löögi kirja ja nüüd ei võta pilti ette... Ekraan ja kõik tundub korras ning midagi sees ei kolise aga lihtsalt pilti ei võta ette...
        Kas Siemensidel on mingi tüüpiline asi mis võib löögi korral juhtuda või võib ükskõik mis katki olla?
        garantii või vii kuskile mobiiliparandusse. vaevalt keegi siin täpselt oskab öelda, et just see või too asi katki on. või siiski oskab?

        Comment


          #5
          Garantiid pole enam... juba aasta jagu pole :P
          Muidu võiks viia kuhugi parandusse aga eelmine omanik oli oma telefoni retsinud nii palju, et korpuse võiks prügikasti visata, niiet kas võetakse põhimõtteliselt ilma korpuseta telefoni vastu...? :P (Sellepärast saingi selle telefoni omale et ei võta pilti ette, teen mis tahan, saan korda siis telefon on minu :P )

          Comment


            #6
            Originally posted by etike89@Mar 29 2006, 20:13
            niiet kas võetakse põhimõtteliselt ilma korpuseta telefoni vastu...?
            loogiline oleks et võetakse vastu. pealegi on siis neil ju vähem kokku panna (korpus )

            Comment


              #7
              sisse oled piilunud?
              mul käivad peost läbi pidevalt igasugused siemensid...igast imejuhtumeid juhtunud...
              uuri, kui ei saa ise, siis vb aitax korda teha või oopis ostaks mingi summa eest ära sult selle

              Kristjan Vello
              56569986

              Comment


                #8
                Sisse olen piilunud palju kordi ja vahepeal uurisin trükkplaati aga minu silmad ei lugenud midagi kahtlast välja...
                Esialgu maha ei taha müüa aga korda tahaks küll saada Kuna siis hakkaks seda kasutama :P

                to hYpNoTiZa :
                Ma oleks su abi eest tänulik aga jah seda maha müüa ei tahaks

                Comment


                  #9
                  Kui eriti ise asja ei jaga siis vii muidugi teenindusse, lase nad vähemalt ütlevad mis viga on.
                  Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                  Comment

                  Working...
                  X