Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Datakaabel ja selle juhtmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Datakaabel ja selle juhtmed

    Nih probleem selline on olemas Nokia datakaabel DAU-9P com. Juhe on pooleks lõigatud ja pole mobiili poolset osa....küsimus aga selline et kas kõikidel markitel ja firmadel on universaalne skeem ? st et kas on järjestatud need niivisi: GRN,TX,RX,3,3-5v ?.....sellel on vahel adapter kust tuleb 4 juhet (peaksid edasi minema mobla pistikule)

    Kas on universaal ehitus või kuidas saaksin ma teada mis värvi juhe on millele....olen otsind aga enamus kohad kust infi saand on erinevad juhtmed nendest mis minul on

    Endal on must,oranz,roheline,kollane.......must on GRN selles kindel ülejöönd on müstika
    pilt ka:

    #2
    äkki GND on see, mis korpuse küljest vist läheb ? ma ei saa täpselt aru kust see juhe tuleb, aga vist on pistiku korpuse küljest...

    Comment


      #3
      See on isolatsioonimaandus......juhtmed ja adapter oli enne isoleeritud fooliumi taolise materjaliga......must on adapteri maandus

      Comment


        #4
        GND on teada? Üks äärmistest, eks? Siis teine äärmien on Vcc ja Rx ning Tx on keskel. Mina tegin Rx ja Tx otsad nõnda kindlaks, et Logomanager tööle ja juhtmed külge....kui olid õiged, leidis telefoni. Kui juhtmed[Rx, Tx] ei olnud õigest siis ei leidnud.

        Comment


          #5
          Originally posted by Eggy@Mar 23 2006, 11:39
          GND on teada? Üks äärmistest, eks? Siis teine äärmien on Vcc ja Rx ning Tx on keskel. Mina tegin Rx ja Tx otsad nõnda kindlaks, et Logomanager tööle ja juhtmed külge....kui olid õiged, leidis telefoni. Kui juhtmed[Rx, Tx] ei olnud õigest siis ei leidnud.
          Tänud....eks ma proovin nii

          Comment

          Working...
          X