Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

sony ericsson w800i

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    sony ericsson w800i

    Tere!
    Olen saanud Sony Ericssoni w800i omanikuks!
    Probleem on järgmine....nimelt, mis programmiga saaks mpeg ja avi faile( pmt kõik video formaadid) convertida, et saaks nt. videosid telefonis vaadata...
    Eile proovisin yhe muusika video peale lasta Blue tooth-iga...krt ootasin poiol tundi kuna kohale tleb. Tuli kohale, kõik ok, aga lahti ei saa, pole sllist võimaluski, et nt. "Esi'ta".
    Aidake plaun, tean et see on võimalik!
    Aitäh!

    #2
    ma ise sain kah eile(teisipäeval) siis sellise tebla!
    ise lasin muusikat usb kaabliga peale!
    ja kõik töötab siiamaani!

    Comment


      #3
      Originally posted by Mcdabass@Mar 19 2006, 17:03
      Tere!
      Olen saanud Sony Ericssoni w800i omanikuks!
      Probleem on järgmine....nimelt, mis programmiga saaks mpeg ja avi faile( pmt kõik video formaadid) convertida, et saaks nt. videosid telefonis vaadata...
      Eile proovisin yhe muusika video peale lasta Blue tooth-iga...krt ootasin poiol tundi kuna kohale tleb. Tuli kohale, kõik ok, aga lahti ei saa, pole sllist võimaluski, et nt. "Esi'ta".
      Aidake plaun, tean et see on võimalik!
      Aitäh!
      22,03,06
      Nüüd sain siis tööle, aga panin filmi peale ja pilt ei jõua järgi, hullult aeglaselt liigub kõik...
      Äkki keegi saaks soovitada äkki, mis teha?
      Et nagu arvutis oelks?
      Aitäh
      Tere!
      Olen saanud Sony Ericssoni w800i omanikuks!
      Probleem on järgmine....nimelt, mis programmiga saaks mpeg ja avi faile( pmt kõik video formaadid) convertida, et saaks nt. videosid telefonis vaadata...
      Eile proovisin yhe muusika video peale lasta Blue tooth-iga...krt ootasin poiol tundi kuna kohale tleb. Tuli kohale, kõik ok, aga lahti ei saa, pole sllist võimaluski, et nt. "Esi'ta".
      Aidake plaun, tean et see on võimalik!
      Aitäh!
      22,03,06
      Nüüd sain siis tööle, aga panin filmi peale ja pilt ei jõua järgi, hullult aeglaselt liigub kõik...
      Äkki keegi saaks soovitada äkki, mis teha?
      Et nagu arvutis oelks?
      Aitäh

      Comment


        #4
        väiksemaks konverteerisid ikka ?
        Vaata hinnavaatluse foorumi multimeedia alajaotusse Hinnavaatlus ja esmalt kasuta OTSINGUT, enne kui uut teemat algatad.

        Comment


          #5
          väiksemaks konverteerisid ikka ?
          Vaata hinnavaatluse foorumi multimeedia alajaotusse Hinnavaatlus ja esmalt kasuta OTSINGUT, enne kui uut teemat algatad.

          Comment

          Working...
          X