Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiili "pingimine"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiili "pingimine"

    Kes tark oskab öelda, miks enamasti iga 1h tagant käib moblast läbi mingi "pingimine" ehk siis kui läheduses on raadio v tv, siis on näha, nagu keegi helistaks või saadaks sms, aga tegelikult ei toimu midagi. Telefon on yhes kohas paigal, nii et masti vahetus see ei ole.
    Huvi pärast olen jälginud, et see toimub iga 1h vahega, ntx täna õhtul olen arvuti taga olnud mitu tundi ja iga tunni 33. minutil (18.33, 19.33, 20.33 jne) käib see läbi.

    #2
    Arvatavasti mast kontrollib telefoni.

    Comment


      #3
      Pärast võrku logimist antakse telefonile korraldus mingi aja möödumisel uuesti võrku logida. See aeg sõltub operaatorist ja kõige pikem vahe võib olla 4 tundi. Kui telefon end nõutud ajal uuesti võrku ei logi, siis loetakse ta väljalülitatuks ja sellele telefonile sissehelistamine ei õnnestu.

      Comment


        #4
        Originally posted by A.S.@Jan 26 2006, 20:19
        Pärast võrku logimist antakse telefonile korraldus mingi aja möödumisel uuesti võrku logida. See aeg sõltub operaatorist ja kõige pikem vahe võib olla 4 tundi. Kui telefon end nõutud ajal uuesti võrku ei logi, siis loetakse ta väljalülitatuks ja sellele telefonile sissehelistamine ei õnnestu.
        aga kui telefon lülitatakse välja u. 10 minutit peale seda "pingi", kas siis saadetakse ka signaal võrku või masti, et telefon offline ?
        mis siis saab, kui ma aku ära võtan, nii, et ei saa kuskile mitte midagi saata ?

        Comment


          #5
          Välja lülitamisel tehakse side ja helistamisel saad kohe vastuseks "levist väljas", aku ära võtmisel ei tea keskus et asja võrgus pole ja keritakse terve ilm läbi ja teade tuleb pika aja pärast.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            üldjuhul kui aku lihtsalt tagant ära võtad..siis op ütleb et :"tel millele te helistate..ei vasta hetkel " sama on ka kui leviaugus kohati
            mida sa lohh vahid

            Comment

            Working...
            X