Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

3220 on/off nupp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    3220 on/off nupp

    Tekkis selline probleem, et telefon sai liiga kõvasti põrutada ja skeemi küljest tuli täiesti tervena ära sisselüliusnupp. Tundub et algselt on see kinnitatud liimiga vms (loodan et ma väga lolli juttu ei aja). Oleks vaja see sinna tagasi saada kuidagi. Ehk on kellelgi millegi analoogsega kogemusi?

    #2
    Originally posted by zialo@Nov 30 2005, 21:23
    Tekkis selline probleem, et telefon sai liiga kõvasti põrutada ja skeemi küljest tuli täiesti tervena ära sisselüliusnupp. Tundub et algselt on see kinnitatud liimiga vms (loodan et ma väga lolli juttu ei aja). Oleks vaja see sinna tagasi saada kuidagi. Ehk on kellelgi millegi analoogsega kogemusi?
    Tere.
    Puhastate korralikult kohad ära ja liimipüstoliga panete tagasi.
    Sellest võib abi olla, kuid ei pruugi. Sellise põrutuse saanud telefonil on, ma julgeks arvata, veel vigu. Kui ise teda putitama hakkate, siis võite asja täiesti nässu keerata, kui ei tea täpselt, mida tegema peate. Vaadake parem keegi, kes asja tunneb teab või müüge maha sellisena, nagu on.

    Edu.

    Comment


      #3
      Puhastate korralikult kohad ära ja liimipüstoliga panete tagasi.
      Kui sa asjast midagi ei tea siis nii lolli nõu siin ka ära jaga. Liimipüstoliga... :lol: äkki paneks kolme suure naelaga hoopis?
      Vastus teema alustaja küsimusele: 3200 sisselülitusnupul on kaks kontakti servadel. Võta peene otsaga jootekolb ja jooda nupp plaadi kulge tagasi.

      Comment


        #4
        Võta ühendust ja teen korda. Kogemused olemas ja töö ka korralik

        3220 on lead-free tinaga muideks

        Comment


          #5
          3220...
          kogemused näitavad, et neil kipubki see nii olema (ise mitu sellist parandanud - sama viga kyljes)
          sisselylitusnupp lahti...ja mitte ainult...tulex ka kontrollida I/O nupu taga olevat takki...see kipub vahest kah yhe jala peale toetuma...

          Comment

          Working...
          X