Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

6610 või 7210

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    6610 või 7210

    telefon siis 6610 korpusega. aga laptop ütleb, et 7210 (infrapunasega ühendatult)
    kumb telefon see siis on? ja mis vahet neil mudlitel on. uus korpus vaja osta

    #2
    Originally posted by nek@Nov 13 2005, 21:19
    telefon siis 6610 korpusega. aga laptop ütleb, et 7210 (infrapunasega ühendatult)
    kumb telefon see siis on? ja mis vahet neil mudlitel on. uus korpus vaja osta
    Sis on 7210 ikkagi. Pane *#0000# ja kui ütleb NHL-4U, on 6610.

    Comment


      #3
      NHL - 4 on

      aga võin ma täiesti mureta 6610 korpuse panna? praegu "alla" nupp igakord ei funka. keegi nagu mainis kunagi, et päris 1:1 korpused ikka ei sobi

      Comment


        #4
        Originally posted by nek@Nov 14 2005, 07:28
        NHL - 4 on

        aga võin ma täiesti mureta 6610 korpuse panna? praegu "alla" nupp igakord ei funka. keegi nagu mainis kunagi, et päris 1:1 korpused ikka ei sobi
        Sobivad 100%. Olen isegi teinud kuna tegelen telefonidega ning oma töötelefon sai ka nö 6610'ks ümber tehtud ja neid inimesi oli mitu. Kellegil polnud probleeme ja ka trükkplaadid on 100% identsed.

        Comment


          #5
          no tänud sulle. nüüd peaks otsima koha, kust kõige parem originaalkorpust osta. mitte originaalid ei pea ikka üldse vastu

          Comment


            #6
            Kui sul 6610 kest peal siis osta 6610 korpus! Nuppude plaadid on veidi erinevad. Selle *#0000# näed softi versiooni. Softid sobivad üksteisele lihtsalt, vahet pole kumb soft peale kirjutatud on sest toimivad mõlemad. Sama teema on 7610 ja 6670 ga: üks ja sama tel, lihtsalt nuppude plaadid erinevad, neil on ka erinimelised softid aga sobivad üksteisele. Tänu erinevatele nuppuplaatidele ka erinevad korpused, nupud ja välimus.

            Teine mõttetera veel: sageli arvatakse ekslikult et *#0000# näitab nokiatel seda millal telefon tehtud on, see näitab ainult seda kui uus soft sellesse telefoni kirjutatud on.

            Comment

            Working...
            X