Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Telefonikood lukustatud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telefonikood lukustatud

    Tere

    Juhtus Siemens M55 selline lugu, et telefonikood on lukus. Tahtsin lahti võtta telefonikoodiga kaitstud märkmeid ja panin 3 korda seda valesti. Kui proovin seda seadete alt muuta, siis lööb ette kirja "telefonikood lukustatud". Kuidas ma seda uuesti lahti saan? Ei julge igaks juhuks telefoni välja kah lülitada :P

    Ette tänades, Silver


    #2
    seda peaks ju PUK-koodiga lahti saama.

    Comment


      #3
      PUK koodiga küll telefonikoodi lahti ei saa,PIN-i saab.Kui endal datakaablit pole siis telefonide remondiga tegelevates kohtades saab kuskil 100-150.- eest korda.

      Comment


        #4
        Endal sama jama.
        Emt's küsiti mingi üle 200.-
        Otsin mingit odavamat kohta hetkel, ei taha nii palju kah välja käia. Püüan hakkama saada.
        Aga minuarust võid sa seda välja küll lülitada, see ei tohiks midagi muuta, ise olen vähemalt mitmeid kordi välja lülitanud, midagi pole juhtunud.
        Aga kui mõne odava koha leiad siis anna teada.
        Endal siis C60.

        Comment


          #5
          No nüüd on kindlam välja lülitada

          Kas kellelgi on äkki Siemensi datakaabli skeemi, soovitavalt USB aga veab ka COM pordiga välja.

          Silver

          Comment


            #6
            http://www.gsmhacking.com/help/cables/siemens/all.gif

            Com pordi kaabel stabiilsem vähe ja pole mingeid draivereid vaja.

            Comment


              #7
              125.-eest saab korda

              56 740 601

              Comment


                #8
                mul ka sama jama Siemens cx65 ga mul teine probleem ka et ma ostsin käest kätte ja docusid pole on ainult orig. karp ja manualid... kuidas saab tõeandada et see pole varastatud??, kui seda tahad kuskil avada(mobladega tegelevas kohas...)...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by 20kw@Jul 4 2005, 18:17
                  mul ka sama jama Siemens cx65 ga mul teine probleem ka et ma ostsin käest kätte ja docusid pole on ainult orig. karp ja manualid... kuidas saab tõeandada et see pole varastatud??, kui seda tahad kuskil avada(mobladega tegelevas kohas...)...
                  Polegi vaja tõestada. see pole nende asi. Räägin praegu sellistest väiksematest poodidest,mitte esindustest. Vb esinduses on mingi kamm,ei tea.

                  Comment


                    #10
                    Tere kas keegi oskab aidata siukese probleemiga et tuttav ostis leitud siemens c65 ja tto telefon oli lukus ta lasi turvakoodi maha võtta aga telefonil polnud levi . kas keegi oskab öelda msi telefonil viga võib olla ? Et kas ta on mustas nimekirjas ja kui ta on mustasnimekirjas et kas saab teda kuidagi normaalseks ja palju se võib maksma minna ??? sad.gif

                    Comment


                      #11
                      Täpselt ei mäleta,aga levi peaks ikka ette tulema.Isegi siis kui on mustas nimekirjas,siis lihtsalt ei saa helistada.Musta nimekirja saad muidugi netis kontrollida.

                      Comment


                        #12
                        kuidas saab kontrollida??

                        Comment


                          #13
                          kui on must nimi siis ei ole levi kah...aa kontrollida saab emt kodukalt ntx. pane otsingusse must ja otsi

                          Comment


                            #14
                            Olete ikka kõvad mobiilimehed küll kui ei tea neid aadresse:
                            EMT-must nimekiri
                            Tele2-must nimekiri
                            Ärge olge nii äpud, liigutage enda ajusid ka veidi. Sattuge ka sagedamini google ja neti lehele.

                            Comment


                              #15
                              Ei saa kahjuks eelkõneleja mõttevälgatusest aru,aga OK,see selleks Silveril ning paljudel muudel eelkõnelejatel on selline probleem,mis on seotud telefoni enda turvakoodi ja nn. mastercode`iga,mitte mingite PUKide ega mustade nimekirjadega. Ise n-ö proovisin selle asja enda SX1-ga ära,koodi pms ostsin ning nüüd alati seda,juhul kui peaks midagi taolist juhtuma.Tean ka seda,et Siemens küsib selle koodi avaldamise eest 29€(Ei usu? Uurige oma Siemensite pakendeid ja dokumentatsioone)
                              M55 on palju lihtsam mudel,seda peaks ka kodustes tingimustes saama teha,aga päris täpselt ei julge öelda.

                              Comment

                              Working...
                              X