Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Aku läks öösel läbi???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aku läks öösel läbi???

    Niisiis millalgi sel talvel ostetud aku (vuffel, mitte nokia originaal) andis justkui üleöö otsad Eile sai veel telefoniga pisut räägitud ja kõik toimis, akut oli järel 2 pulka... Hommikul ärgates oli telefon välja lülitunud, sisse lülitamisel näitas täis akut, aga võrgu otsimise ajal lükkas phooni välja. Laadida laseb akut mingi paar minutit, siis väidab, et aku on täis :angry: Mis pagan toimub???

    lisatud: kas akud surevadki niiviisi üleöö? see suremine küll pisut ebaloogiline minu meelest :unsure:
    Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

    #2
    Originally posted by MaXakas@Apr 30 2005, 14:00
    aku (vuffel, mitte nokia originaal)
    põhjust jälle originaali kiita
    Maksad rohkem kestab kauem :lol:
    Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

    Comment


      #3
      Kas ta öösel laadis ka? Kes neid hiinavärke teab, äkki ei laadis üle?

      Comment


        #4
        Ei olnud öösel laadija taga, sest 2 pulka näitas veel akut ja rääkides oli telefon ennast korralikult ülal pidanud Laadija taha olen pistnud alles siis, kui aku tühi...
        Aku on liitiumioon... kui see kellelegi huvitavaid ideid juurde peaks andma...
        Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

        Comment


          #5
          kaua muidu aku pidas?proovi teise akuga.siis selge kas viga akus või telefonis

          Comment


            #6
            Aku pidas umbes nädal või pisut kauem, suur rääkija ma ei ole, nädalas võibolla mingi 10 minutit rääkimist tuleb. Aku nagu käitus enne seda kõngemist korralikult, mingi nädal või paar tagasi sai veel ühe pulga akuga rääkida, säutsus, aga pilti tasku ei pannud

            Kuna hetkel pole teist akut proovimiseks võtta, siis üritan mõõta, palju akul pinge kukub, kui aku telefonis on.
            Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

            Comment


              #7
              Pinged midagi rõõmustavat ei räägi, tundub, et ikkagi aku kaputt (värskelt laadimast tulnuna 4,0 V; sisse ei saa lülitada, kui laadijat sabas pole; laadijata ussi vibraga mängides 3,8 V ja pilti tasku ei pane; helistada üritades kukub 3,6 V-ni ja pistab pildi tasku)
              Mõõtmised by Kollane Hiinlane ®

              Küsimus laiale ringile: kust saab tlnas pühapäeval akut osta? Vaja oleks, et phoon esmaspäeval töötaks.
              Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

              Comment


                #8
                esimene koht mis meelde turgatas on viru keskus....seal nii tele2 kui ka elisa boksid....
                tele 2 pakub vist ka telemargi akusid...mis on vist märksa odavamad kui originaalid

                Comment


                  #9
                  Asi tundub ikkagi fööni, mitte aku vea moodi: kui saada telefonile pilt ette (võrku regamisel kustub enamasti), siis telefon tõenäoliselt leiab võrgu ja seejärel uuesti kaotab selle, kui ta aga seda ei tee ja NÄIB võrgus olevat, siis ikkagi telefonile helistada ei saa (telefon on välja lülitatud või blablabal :angry: )
                  Tundub, et välja lülitumine on seotud saatja rakendumisega...
                  Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

                  Comment


                    #10
                    Risustan veidi seda teemat:
                    Probleem ei ole küll seotud mobiilidega, küll aga akudega.
                    Nimelt Sülearvuti (Compaq Evo n115) aku pidas ilusti ~2,5h.
                    Ühel ilusal päeval, kui olin tulnud töölt koju ja aku oli tühi ühendasin toitejuhtme arvutiga ja jätsin arvuti laadima - järgmisel päeval aga avastasin, et aku enam ei tööta.
                    Testeriga kontrollisin neid klemme, mis arvutist akusse lähevad - tundub korras olema, akuklemmide vahele kahjuks testeri otsad vahele ei mahu. Tundub olema niimoodi, et akust käib vool läbi, kuid midagi pidama ei jää.
                    Läpakate akudel (vbl. ka mobiiliakudel) on ju selline süsteem, et pärast mingit laadimiste arvu selle elektroonika "lukustub" - küll aga peaks see laadimiste arv olema ju piisavalt suur, et aku jõuaks enne vananeda, mitte et lihtsalt - aku ükspäev otsustab, et enam ei tööta.
                    Oskab ehk keegi mind aidata?

                    PS! vabandust, et võõrasse teemasse postitan.

                    Comment


                      #11
                      Se ju fuhvel mis veel tahad, osta originaal mis siis ,et kallim aga peab ka see est...

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by mrmey@May 29 2005, 18:54
                        Se ju fuhvel mis veel tahad, osta originaal mis siis ,et kallim aga peab ka see est...
                        Et millest Sa järeldad et tegu oli vuhvel akuga?

                        Comment


                          #13
                          ei tea midagi kas vuffel või mitte aga mul oli ka mingi suvaline aku...pdas nagu nahin 2 aastat vastu .... <_< ma ei tea .....odavalt sain igatahes... :lol: aga võibolla vedas lihtsalt mul

                          Comment

                          Working...
                          X