Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tele2 lukk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    aga kas keegi viitsiks ära seletada kuidas seda tele2 lukku tagasi saaks panna, ma endal võtsin maha, aga nüüd on telefon hakand villast viskama ja teatab vahetevahel lambist "sisesta sim kaart". arvatavasti peab selle garantiise viima, aga ma kuulsin et nad seal ei tee sellega midagi kui tele2 lukk maas on ???
    Et oleks raskem!

    Comment


      #17
      teatab vahetevahel lambist "sisesta sim kaart".
      Sul motorola t191? Mul on ja viskab kah seda vahest ette, kuigi ei ole mingit häkkimist selle telefoniga teinud.

      Comment


        #18
        aga kas keegi viitsiks ära seletada kuidas seda tele2 lukku tagasi saaks panna, ma endal võtsin maha, aga nüüd on telefon hakand villast viskama ja teatab vahetevahel lambist "sisesta sim kaart". arvatavasti peab selle garantiise viima, aga ma kuulsin et nad seal ei tee sellega midagi kui tele2 lukk maas on ???
        Tee update FAID ja vajadusel kirjuta IMEI uuesti.Siis veel kord update FAID...
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #19
          telefon on nokia 3310(v5.47), ja vahepeal sain niipalju selgemaks: kui ma panen telefonile originaalkorpuse peale on kõik kenasti korras, aga kui panen peale teise korpuse(mingi 3510 style) siis hakkab iga paari mindi tagant sim kaarti nõudma(tuleb ette kiri "sisesta sim kaart", siis telefon mõtleb 10 sek ja läheb tagasi ooteresiimilie), ja kui panen sisse teise sim kaardi(simpeli) ja uue korpuse on kõik korras ???
          Et oleks raskem!

          Comment


            #20
            eggy saada mulle mailile oma mobla number ma helistan sulle ja see mul on progre olemas aga mul on hullult kiire äkki saaksin sinuga yhendust võtta ja sa reegiksid kähku mis nuppe vajutama peab!!exx :
            Mehed Punk On Elu!

            Comment


              #21
              Loodan et ma hiljaks ei jäänud.

              Comment

              Working...
              X