Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Soovin osta uut mobiiltelefoni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovin osta uut mobiiltelefoni

    Tahaksin osta Iphone 14 Pro sest kõik sõbrad räägivad kui hea see uus mudel on. Hea kaamera, ilus välimus ja üleüldse kõik on rahul sellega. Aga see päris kallis nii et mõtlesin võtta tehnikalaenu et ma ei peaks kaua aega raha säästma selle ostuks. Ma pole ise kunagi tehnikalaenu võtnud ning pole eriti suurt kogemust selle teema kohal. Leidsin et selle taotlemiseks on vaja ka esitada oma krediidireitingu raport.

    Mul tekkis selline küsimus: kui tähtis on mu krediidireiting sellise laenu saamiseks? Võite jagada ka omapoolseid kogemusi ja nõuandeid, ootan igasugust tagasisidet!
    viimati muutis kasutaja OSX; 16 05 2023, 10:59.

    #2
    Esmalt postitatud Teadmik poolt Vaata postitust
    Tahaksin osta Iphone 14 Pro sest kõik sõbrad räägivad kui hea see uus mudel on. ... mõtlesin võtta tehnikalaenu
    Ma võtaks selge sihi, erineda sõpradest.
    (sest ei laen, ega sõprade soovitus, poleks minu jaoks antud juhul argumendid)

    Comment


      #3
      Oh seda pettumust kui selgub et see on telefon nagu iga teine ja enne veel kui laen makstud on sõpradel juba "palju paremad"

      Muidu filosoofiline küsimus, kas sa ostaks selle oma viimase raha eest? Õigemini, kui seda isegi viimase raha eest ei saa?
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        Kuna minu 3G nupputelefon lõpetab kohe kohe töötamise 3G võrgu sulgemise tõttu siis otsin uut NUPPUDEGA 5G telefoni, mis püsiks ühe laadimisega võrgus vähemalt kaks nädalat.
        On selline telefon üldse võimalik, või on nüüdisaegne tehnoloogia niivõrd mandunud?
        Vana nuputelefoni ostsin tanklast 16 euro eest - umbes samapalju maksab käsitööburger paremates kohtades, mingit laenu ei võtnud. Telefon töötas kümmekond aastat, kuni otsustati 3G võrgust loobuda.
        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud klm poolt Vaata postitust
          ..On selline telefon üldse võimalik, või on nüüdisaegne tehnoloogia niivõrd mandunud?...
          Nuppude kohalt ei oska tõesti öelda..
          Aga kestvuse kohalt küll.
          Suures peres on hulga droide erinevaid ja on iPhone 14 ka juba olemas tänaseks.
          Need on küll töötvad osad erinevas rakendustes; kes kuulab 24/7 FB-d jms, kel jookseb multimeedia päevasel ajal lõputult, või asukohajälgimine jne.. ja sinna juurde need tühised helistamised jne takkaotsa.
          Selle iPhone 14. sai kõik trikid läbi tehtud ja katsetatud. Tulemus paranes 2 ööpäevalt standartselt kestvusajalt ca 4,5 ööpäevani kui too täie rauga huugab. Rohkem lihtsalt ei saa, sest tarkvara lihtsalt ei võimalda "asju kinni keerata". Siis ongi, kas loobud millegist või lihtsalt midagi ei kasutagi.
          Paremad droidid, suurema akuga ja need mis pole mõeldud "dummikasutajale", ehk need, mis ei sisalda tootekirjelduses sõnu "super" jms , need kestavad tõepoolest.
          Kruvimiskohti ja tarkvaravõimalusi on ohtralt, see siis kui oled vähe teistsugune "kasutaja" ja näiteks ei tõmba ühtki rakendust gugladraivist vaid kasutad otse tootjatelt tiritud softi (ilma reklaami ja viirusvarata). Kestvus on siis nii, et peale tuuningut jookseb multimeedia netist 18 tundi ja rohkem jutti täisraual (sinihamba ühendus lisaks) või.. jooksevad meilid, vahel kolad netis, vahel helistad ja kasutad gugla navi jms, mõned multimeediaesitused jne.. siis saad 10-14 päeva läbi.




          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

          Comment


            #6
            3G telefon töötab ju 2G võrgus edasi. Lobitöö on suur et uusi ostetaks.

            Comment


              #7
              Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
              Nuppude kohalt ei oska tõesti öelda..
              Aga kestvuse kohalt küll.
              Suures peres on hulga droide erinevaid ja on iPhone 14 ka juba olemas tänaseks.
              Nuttitelefone on ka meil peres palju, lastel erinevad iPhonid , minul ja naisel erinevad ja mitmed androidid, AGA vahest tahaks sellest nutimaailmast puhata ja piirduda lihtsalt helistamisega.
              Lähen vahest mõneks nädalaks metsa ja ei taha siis olla telefoni aku ori.
              Telefoni ostuks laenu võtmine tundub kuidagi eriti nõme.
              MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
              KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

              Comment


                #8
                Esmalt postitatud klm poolt Vaata postitust
                ..piirduda lihtsalt helistamisega...
                Ah jaa.. tuli meelde, et kui viimati Białystok´is sai käidud, siis seal on suur kaubamaja, milles on ka elektroonikaäri, nagu meite onoff või sinna kanti (vist oli seesama kaubamaja LINK).
                Ja seal oli tõepoolest nii, et mobiililett on nagu turulauad jutti; ehk esimese laua peal on kõige odavamad ja kõige viimasel kõige kallimad.
                Ja seal oli see va esimene neid klahvidega moblasi täis. Ma küll ei ole süübinud mis võrku need toetavad, aga hind oli alates 30 kuni 100€ kanti ja seal olid nad müügis.
                No jah, meil pole ja seal on. A, mine tea, keski võibolla satub sinna ja toob sulle; ei või iial teada.

                E: Teadmik.. olen a1-ga ja klm-ga täiesti ühel nõul.
                viimati muutis kasutaja erku; 15 05 2023, 21:59.
                Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                Comment


                  #9
                  Esmalt postitatud klm poolt Vaata postitust
                  Kuna minu 3G nupputelefon lõpetab kohe kohe töötamise 3G võrgu sulgemise tõttu siis otsin uut NUPPUDEGA 5G telefoni, mis püsiks ühe laadimisega võrgus vähemalt kaks nädalat.
                  On selline telefon üldse võimalik, või on nüüdisaegne tehnoloogia niivõrd mandunud?
                  3G-Only telefoni pole kunagi tarbijale müüdud, ainult näidatud on mingil messil, kui 3G välja tuli. Tähendab, see tarbijale müüdud telefon töötab rahulikult edasi 2G võrgus niikaua kuniks seda võrku ülal hoitakse.

                  Tänased nutitelefonid võivad saada nibin-nabin 2 nädala jagu hakkama, eeldusel et kõik uuemad funktsioonid ja rakendused on killitud. Kas see on märk mandumisest, vaevalt, sest töötama jääb kordades kiirem ja võimsam multi-core protsessor, mida 2/3G telefonis pole kunagi olnudki.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #10
                    Esmalt postitatud Teadmik poolt Vaata postitust
                    võtta tehnikalaenu et ma ei peaks kaua aega raha säästma
                    Misasi on tehnikalaen ja kui suure intressiga see on? Teenusepakkujad pakuvad ju 0-intressiga järelmaksu, kui oled nende võrgus mingi paketiga.

                    Comment


                      #11
                      On ka neid kes isegi kliendiks olemist ei pea vajalikuks, saab ikka 0% intressiga...
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        No lõpuks tabas OSX ära, mis selle teema mõte tegelikult oli.

                        Comment


                          #13
                          Esmalt postitatud klm poolt Vaata postitust
                          Kuna minu 3G nupputelefon lõpetab kohe kohe töötamise 3G võrgu sulgemise tõttu siis otsin uut NUPPUDEGA 5G telefoni, mis püsiks ühe laadimisega võrgus vähemalt kaks nädalat.
                          On selline telefon üldse võimalik, või on nüüdisaegne tehnoloogia niivõrd mandunud?
                          Vana nuputelefoni ostsin tanklast 16 euro eest - umbes samapalju maksab käsitööburger paremates kohtades, mingit laenu ei võtnud. Telefon töötas kümmekond aastat, kuni otsustati 3G võrgust loobuda.
                          Olen ise täpselt sama lõhkise küna ees. Piisaks esialgu ka 4Gst ja kuna mul on vajalik 2xSIM tugi, on see olematu valik veel ahtam.
                          Kui ca 6a tagasi ostetud Nokia oli veel üsnagi tugev ja aku pidas siis tundub, et need ajad on nüüd läbi. 2020a Nokia 226 on igast otsast vedel ja nõrk. Põrandale kukkudes lendab korpus küljest ja aku kukub välja, lisaks tulid tagumise kaane sisse mõrad. Aku peab pigem päevi, mitte nädalaid. Nende kahe Nokia vahele mahtus ka veel üks CAT 35B. Muidu igati tugev, löö või naelu seina, kuid tarkvara on sellel nii õnnetu, et lõpuks viskasin telefoni lihtsalt ära. Tarkvaraks siis KaiOS, mis ka mõnel uuemal Nokial peal on.
                          Hetkel olen Sonimi poole vaatamas, kuid Eestist pole neid kuskilt saada ja välismaalt tellides peab veenduma, et meie võrk seda üldse jutule võtaks.
                          Kui keegi veel midagi asisemat soovitada oskab, siis olen rohkem kui huvitatud.

                          Comment


                            #14
                            Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
                            3G telefon töötab ju 2G võrgus edasi. Lobitöö on suur et uusi ostetaks.
                            Minul töö juures pole näiteks ei kummalgi levi. Korruste peal tugijaamad toetavad ainult 4G-d ja aknast ka miskit muud pole lisandumas.
                            Kaldun arvama, et selliseid kohti on Tallinnas juba palju.

                            Comment


                              #15
                              Kõik ei ela Tallinnas. Tartus ei ole sarnast asja kohanud, mis ei tähenda muidugi et ongi nii.

                              Comment

                              Working...
                              X