Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiilide valgustuse muutmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    kle mairo22 kas sa oled näinud , et 33 oleks ilma varjestust lahti lõikamatta kõiki dioode ära vahetada

    ma töötasin nokia paranduses ja isegi seal lõigati varjestus ära kui dioode vahetati
    elu on liiga lühike et seda raisata

    Comment


      #17
      MUAHHAHAAAAA
      Mis parandus see siuke siis oli? Nokia ametlikus paranduses ei peaks mingi probleem olema dioode vahetada olema, ilma et raami katki lõikaks.
      Sama asi on ka mitte nokia paranduses :P
      Kui tahta, saab ka niisama sellega hakkama. Iseasi, kas ajaliselt on see mõtekas, teiseks, mis korpuses on sinised dioodid
      __________________________________________________
      www.dialab.ee

      Comment


        #18
        Ma ei tea, kes Tartus on see tegelane, aga mulle toodi üks telefon, kus dioodid olid tinutatud juhtmetega ja nii rõvedalt et see telefon ei oleks tohtinud üldse töötada.
        Pooled olid tinutamisel ära sulatatud ja ei põlenudki
        Sellest varjestusest oli terve külg ära lõigatud, kruvid olid ilmselt mingi X riistaga lahti keeratud nii et õige torxiga neid enam lahti ei saanud. Vaadake ette kellele te oma telefoni usaldate...
        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

        Comment


          #19
          Äkki nokia paranduses tehtigi, Nemo poolt
          __________________________________________________
          www.dialab.ee

          Comment


            #20
            Lisaks kõigele eelnevale, et varjestuse raami saab ka maha võtta ja pärast ka peale tagasi panna, kui korralikult teha ! Aga üldjuhul ei viitsi isegi vanu LEDe maha joota ! Saab lihtsamalt !
            Head susserdamist !

            Comment


              #21
              Selline kysimus et kas keegi on proovinud dioode ka voolujuhtiva liimiga panna?
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment


                #22
                See on eriti julm riskibusiness
                Dioodi nn. augus on trykiplaadi vask täitsa nähtaval, kui nüüd see liim juhib anoodi ja katoodi kokku, seda siis trykiplaadi pindapidi, on väga valus laks Eks need trykiplaadid ole ju mitmekihilised...asi siis see diood sinna kinni joota klassikalisel, tinakolb-pasta-tina meetodil? 8)
                __________________________________________________
                www.dialab.ee

                Comment


                  #23
                  No kui paned tibakene mõlemasse dioodi otsa, siis küll ei voola kuhugi. Ilmselt on see liim nii kallis et tuleb edasi tinutada...
                  "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                  Comment


                    #24
                    http://www.tac.ee/~jaanusj/untitled.JPG

                    siin pildil on näha, et kellegil on vist pisut nihu läinud dioodidega Vaadake kivisid, enamus on ära küpsetatud
                    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                    Comment


                      #25
                      ;D ;D ;D
                      Aga kui tõsiselt rääkida,siis mis te arvate,kas 3310-le õnnestub display alla panna punased ja sinised LEDid.Nii,et siis 2X2LEDi.Et lõpptulemusex olex miski vahepealne värv.Antud juhul siis ilmselt lillakas.Või on LEDide voolud väga erinevad?
                      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                      Comment


                        #26
                        Tuleb lihtsalt otsida sarnase vooluga ledid, aga sinised on ju ikkagi eredamad. Võib-olla leiad mingid eriti eredad punased, siis saaksid koos põlema panna.
                        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                        Comment


                          #27
                          Paralleelselt eri värve ei saa ühendada, põlema jääb siis ainult punane. Järjestiku pannes ei jätku akupingest. Kui, siis kummalegi dioodile oma takisti, aga vist ei mahu ära. Nii et kahtlane.

                          Comment


                            #28
                            Thanxx!
                            Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
                            Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

                            Comment

                            Working...
                            X