Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Samsung XCover 4S, kuidas fotod õigesse järjekorda?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Samsung XCover 4S, kuidas fotod õigesse järjekorda?

    Otsin lahendust kuidas fotod Samsung XCover 4S'is õigesse järjrkorda saada.Mõnikord on vaja teha fotodega esitlust ja kuidas ma ka ei säti,teeb telefon ise oma järjekorra.Salvestan fotod selliste failinimedega näiteks:001 - Auto ; 002 - Maja ;
    003 - Joonis j.n.e.Telefon aga tekitab oma järjekorra:001 ; 003 ; 005 ; 004 ; 002 ; 013 j.n.e.Kui olen jõudnud kohani camera,siis pakutakse sorteerimisvalikut.

    Click image for larger version

Name:	001 - Sort by name.jpg
Views:	318
Size:	45,9 KB
ID:	1110173
    Valin name,aga fotod järjekorda ei jää.Esmavaates väikeste fotode nimekirjas on õige järjekord olemas.

    Click image for larger version

Name:	002 - File list.jpg
Views:	299
Size:	51,4 KB
ID:	1110174
    Nii kui avan täissuuruses foto,on järjekord sassis.Mida peaksin failinimes muutma et saada soovitud järjekorda ?


    #2
    Äkki on sul probleem hoopis vaatamisprogrammis? Kas failinimedes ei või asi olla, äkki ei arvesta numbreid, kasutada ainult muud failinime. Kas see Camera on kataloog Images kataloogi all ja seal pilte vaadates näitab sulle suuri pilte vales järjekorras? Ehk siis kui lähed kataloogi nn thumbnail vaatesse on failid ok järjekorras?

    Comment


      #3
      Jah,nö.thumbnail'ina on järjekord õige.Niipea kui avad suure foto on järjekord muutunud.Numbrilist järjekorda ta ei tunnista.Proovisin tähestikulist järjekorda A,B,C j.n.e.Sama olukord,thumbnail'id on järjekorras,suurte fotode järjekord on näiteks D,A,C,B.
      Vahepeal olen kasutanud programmi Galerii,seal on väikesed fotod nagu telliskivi mustris.Avad vajaliku foto,siis back nupp ja avad järgmise foto.Tüütu on.
      Paremat lahendust ei tea ka.Peab ilmselt mõne eraldi foto vaatamis programmi leidma mis näitab failijärjekorda nagu minu Windows 7.

      Comment


        #4
        Täna tuli meelde et olen leidnud ammu oma probleemile lahenduse . Käisin ühel kontoritädil abiks kolimas . Joome uues
        korteris kohvi ja jutu sees tädi küsib kas ma töö tasuks tahvlit tahan ? Muigan vastu et kui kriidid kaasa annad , olen nõus .
        Tädi kiidab et kriidiga läheb raskesks ja ulatab mulle ühest pappkastist tahvli , s.t tahvelarvuti Acer Iconia One 10 .
        Ohoo , see on küll hea kaup . Kohapeal pilti ette ei saanud aga kodus telefoni laadijaga aku täis ja täitsa toimetab .
        Aga see Android 8.1 Oreo'ga kaasapandud fotovaatamis programm ka ei järjesta fotosi vajalikku järjekorda .
        Leidsin internetist programmi Simple Gallery v.2.12.2 . Teeb seda mida vaja . Fotod on järjekorras näiteks :
        001 , 002 , 003 ja sellises järjrkorras näitab ka . Fotol paremal ekraani servas ongi Simple Gallery ikoon .

        Click image for larger version

Name:	001.JPG
Views:	56
Size:	199,8 KB
ID:	1129645

        Comment

        Working...
        X