Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Projekt NAD 7030

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Projekt NAD 7030

    Tervitus kõigile. Kuna mul seisavad kapi all ja otsas kaks NAD7030 ressiiverit ( üks töötav ja teine pooleldi töötav ) mida keegi ei taha, siis tänu sealt kostvale mõnusale pehmele soundile otsustasin neist ühe teha ja natuke "tuunida". Saab hea stiilse "garaazimaki".

    Kuid nüüd on küsimusi, kuna olen suht koht võhik, siis kumbasid kõlarijuhtmete ühendamise "connectoreid" (ma ei tea kuidas neid korrektselt nimetada) eelistada
    Siin pilt

    Click image for larger version

Name:	DSC06100.JPG
Views:	1
Size:	214,5 KB
ID:	876203


    Mis veel peaks teadma sellise vana asja töökorda viimisel, kui kellelgi on häid nõuandeid siis tänan juba ette !

    #2
    Vs: projekt NAD 7030

    Main speakerisse ühenda, aga kasutada peaks saama mõlemaid.
    Kui selles oli küsimus.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment


      #3
      Vs: projekt NAD 7030

      segaseks jääb, miks sa ei taha pooleldi töötavat võimendit korda teha, siis saaksid ju kaks töötavat võimendit

      Comment


        #4
        Vs: projekt NAD 7030

        tegelikult oli küsimus selle mõttega, et kummad on paremad kas need rohkem metallist või siis need plastikust.

        Tsimpa. Pole majanduslikult kuigi mõtekas. Kui keegi tahab korda teha palun väga saab selle sümboolse hinna eest omale.

        Comment


          #5
          Vs: projekt NAD 7030

          Ega seda NAD 7030 receiverit veel üle ei ole, oleksin huvitatud?

          Comment

          Working...
          X