Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Muusikaga sünkroniseeritud jõulutuled

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Muusikaga sünkroniseeritud jõulutuled

    Tere,
    mõtlesin sellist asja ehitada, aga tekkis väike küsimus, et millist releed mul oleks vaja siin Eesti oludes?

    There are two materials everyone has handy during the next few weeks, christmas lights and lots of music. So why not make them work together in time? In this article we are going to show you a few ways to turn any string you have laying around into a sound responsive light show that stays […]


    Oskaks keegi mingi Oomipoe lingi visata, milline relee sinna sobiks?

    Ette tänades,
    joh

    #2
    Vs: Muusikaga sünkroniseeritud jõulutuled

    Palun, kas keegi oskab aidata?

    Comment


      #3
      Vs: Muusikaga sünkroniseeritud jõulutuled



      Täpsemalt ei oska soovitada, pole piisavalt andmeid.
      Jälgima pead koormuse lubatud pinget (soovitavalt 250 V AC või suurem) ja lubatud voolu, mis peab samuti olema suurem, kui tulukeste tarbitav.

      Comment


        #4
        Vs: Muusikaga sünkroniseeritud jõulutuled

        Kas keegi teab palju üks selline keskmine valjukas üldse niimoodi mikrofonina töötades voolu välja annab?
        Muidu võid võtta näiteks sellise või sellise relee.
        Neist esimene hakkab tööle 1mA juhtvooluga ja väljund kannatab 120mA ehk 27W.
        Teist tuleb juhtida vähemalt 8mA-ga, aga väljund kannatab see-eest 2A ehk siis 460W.

        Comment


          #5
          Vs: Muusikaga sünkroniseeritud jõulutuled

          Tänan Peab siis mingid valjukad otsima.

          Comment


            #6
            Vs: Muusikaga sünkroniseeritud jõulutuled

            Esmalt postitatud tunnus poolt Vaata postitust
            Kas keegi teab palju üks selline keskmine valjukas üldse niimoodi mikrofonina töötades voolu välja annab?
            Mitte valjukas ei tööta mikrofonina, vaid relee ühendatakse valjuka asemele. Vaata videot.
            Ma arvan, et see võiks sobida: http://www.oomipood.ee/product/lmr2-...0vac-rayex&f=t

            Comment

            Working...
            X