Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Dock

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Dock

    Juhuslikult oman iPhoni ja iPadi
    Imestan inimesi kes ostavad dock'i
    Kui kodus on mingigi normaalset häält tegev võimendi millel vaba rca sisend siis lihtsaim variant:
    Üks juhe mille otsas kõrvaklapipistik ja teises 2 rca
    Uskuge mind,heli parem kui mis iganes dockist

    #2
    Vs: Dock

    Ei usu. Dock saab signaali line outist, millel on potentsiaali olla mõnevõrra kvaliteetsem kui klappide jaoks võimendatud signaal. Parim võiks olla dock-rca-võim.
    Toidan trolle!

    Comment


      #3
      Vs: Dock

      Mitte tingimata.
      Mul on selline dock mis hangib signaali läbi 30pin connectori - milles vähemalt uutel iDevaissidel pole mingitki analoogväljundit, seega saadakse heli läbi USB liidese. Ega ma uhke pole et säärane junntükk koju toodud, mõõtmised näitavad et ta on konkurentsitult kõige hullem seade majas, see on selge isegi kuulates. Aga lapsed tahtsid IR puldiga juhida, läbi oma süsteemi ilma klappideta kuulata, seepärast siis saigi ...5€ eest MicroLingi riiulitelt korjatud pankrotivarast säärane võetud .
      Pre-iPad'i aegsed dockid võivad isegi osata leida line-out väljundit, kuid selliseid pole vist enam ammu liikvel.
      Pillipood.ee pakub ka nn poolprofi docke, mille isegi stereosalvestuse võimalus (line/mic-in), praegu ei viitsi linke otsima hakata.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #4
        Vs: Dock

        Jälle targem. Eeldamine on kõigi ***** ema
        Selle peale ma kohe ei tulnudki, et neil uuematel ei pruugi üldse line outi kuskil olla terve 30 pinni sees.
        Toidan trolle!

        Comment


          #5
          Vs: Dock

          Noojah,helikvaliteedi paneb ikka paika algallikas,minu alustatud teemas MP3
          Eks mul kah natuke häbi,et mõned asjad selles formaadis
          Muidu kuulan ikka 80% vinüüli,15% raadiot,4% CD ja 1% siis padist või phonist
          Eesmärk oli neile kellel pole MP3 elu ( kurb tänaval vaadata nööbid kõrvas noori kuulmist rikkumas) anda väike vihje mitte raha raisata docki peale
          Muidugi on mõni dock sisustuslikult efektne!
          Nt Zeppelin
          Üks väheseid mis teeb ka häält

          Comment


            #6
            Vs: Dock

            Esmalt postitatud ottok poolt Vaata postitust
            kurb tänaval vaadata nööbid kõrvas noori kuulmist rikkumast
            Pigem on asi sitta*es klappides, nööpides kah

            Comment


              #7
              Vs: Dock

              Esmalt postitatud ottok poolt Vaata postitust
              Noojah,helikvaliteedi paneb ikka paika algallikas,minu alustatud teemas MP3
              Eks mul kah natuke häbi,et mõned asjad selles formaadis
              Muidu kuulan ikka 80% vinüüli,15% raadiot,4% CD ja 1% siis padist või phonist
              Eesmärk oli neile kellel pole MP3 elu ( kurb tänaval vaadata nööbid kõrvas noori kuulmist rikkumas) anda väike vihje mitte raha raisata docki peale
              Muidugi on mõni dock sisustuslikult efektne!
              Nt Zeppelin
              Üks väheseid mis teeb ka häält
              Aga raadio on ju nüüdsel ajal kah tihti 96 kbps MP3 - hoitakse masti minevaid megabaite kokku
              (Keskmise kuulaja, keskmise raadioga pole ju vahet !!! )
              Normaalse kvaliteedi jaoks peaks aga olema 320 kbps.
              viimati muutis kasutaja klm; 20 m 2012, 10:35.
              MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
              KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

              Comment


                #8
                Vs: Dock

                Ei haaku minu poolt alustatud teemaga aga minu arvates ongi raadio tänapäeval taustaks,enamus aeg kas köögis sinki praadides või autos. Mis muusika NAUTIMISEST saab neis kohtades olla. Sellepärast ka enamus riikides lõpetati DAB projekt.
                Muusika nautimine on kas kontsertsaal,kodu tugitoolis kui keegi ei trambi/karju lähedal
                Vot siis võib jah olla 320 juba hea
                Eelistan vinüüli või CD

                Comment

                Working...
                X