Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Filmid jalgratta lenksul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Filmid jalgratta lenksul

    murphy, huvitav küsimus. Tohib küsida, millest selline küsimus üldse?

    Ilmselt ei erine kummagi tagajärjed mitte vähimalgi määral. Erinevus on ainult tagajärje põhjustamise algetes.

    Comment


      #32
      Vs: Filmid jalgratta lenksul

      Kui jalgrattamatkal looduses külma õlut tahetakse juua, siis pudelid vooluga jõkke või lihtsalt allikasse pista 0.5h.
      Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

      Comment


        #33
        Vs: Filmid jalgratta lenksul

        Hea soovitus: Ära tekita probleeme eelkõige teistele liiklejatele, kui oma kinosaaliga ette töllad, on jama. Asjad saad raha eest uued, tervismitte.

        Comment


          #34
          Vs: Filmid jalgratta lenksul

          no mu meelest on joodikust jalgrattur sama ohtlik kui tekat vaatav.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment


            #35
            Vs: Filmid jalgratta lenksul

            Nii ta on, usun et teie eas enam te niikuinii meelt muutma ei hakka, seega suht asjakohatu küsimus ju.

            ...aga jooma pole veel keegi ratta selga plaaninud minna, tekat vaadata oli aga päris tõsine plaan.

            Comment


              #36
              Vs: Filmid jalgratta lenksul

              Ütleks sedasi, et pea iga päev näen lenksu taga vendasid, suits ühes, õlu teises käes.
              Aga teleka vaatamise kohta - Sa unustasid popkornihoidja ja 7.1 kõlarid.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #37
                Vs: Filmid jalgratta lenksul

                Midagi sarnast?

                Comment


                  #38
                  Vs: Re: Filmid jalgratta lenksul

                  Esmalt postitatud Mr.Zoxley poolt Vaata postitust
                  Jalgratas on õnneks piisavalt aeglane liiklusvahend, tähendab, et teed jõuab ikka jälgida (Y)
                  PSP 11cm ekraan on ikka kaunis pisike. Alla 10'' ekraani ei tahaks vast. Ja seegi peaks siis laiekraan olema.

                  Kliimamuutused on ka muidugi probleemiks, aga loodan, et mitte väga.
                  Vihmakorral peaks muidugi kogu kupatuse ''kilekotti'' toppima ning siis jääks idee järgi ka lõbu ära. Ehk läbipaistva kile alt saaks isegi midagi vaadata... aga kes vihmase ilmaga üldse jalgratta selga ronib
                  Sellist, jura lugedes tekkis küsimus, kas teema algataja jalgrattaga üldse sõita oskabki? Vähemalt eelnevalt võiks selle sõidu ära õppida ja ka meie hullus liikluses mõni kuu harjutada. Ja siis peale seda, kui veel elus on, võiks siia oma kogemustest jutustama tulla. Praeguseks teen aga ettepaneku nii see rumal pildimasina küsimus tehnikafoorumist kustutada! Kirjaruumist ja ajast on kahju !

                  Comment


                    #39
                    Vs: Re: Filmid jalgratta lenksul

                    Kinnitan, oskan jalgrattaga sõita.
                    Meie hullus liikluses harjutatud sõitmist küll ja veel.
                    Samas soovitaksin omaltpoolt sõita mööda Tallinn-Pärnu maanteed nädala sees ja kella 22:00 kuni 05:00 ning kindlasti avastad ise ka, et meie liiklus justkui seisma jäänud. Kõrvalistemast maanteedest ei tasu üldse rääkida.

                    Kustutamise mõtte käisin ise ka välja, kuid see maeti millegipärast kiiresti maha. Ehk on mõni minusuguseid lolle veelgi ning lugedes seda teemat jätavad ise ka selle agregaadi tegemata. Muidugi võib samas mõnele veel rumalamale isikule kui mina, see just idee anda ning too teeb selle järsku teoks ka. Eks kõik siin maailmas ole kaheotsaga asi. Kuid siiski arvan ka mina nüüd, et parem on hoiatada kui mitte teadvustada.

                    Kirjaruumist... hmm, kas ma mitte ei lugenud kusagilt, et enne kui teema siia alafoorumisse üles laetakse, vaatab moderaator vms selle teema läbi ning alles pärast tema loa andmist see teema ka avalikustatakse?

                    Comment


                      #40
                      Vs: Re: Filmid jalgratta lenksul

                      Esmalt postitatud Mr.Zoxley poolt Vaata postitust
                      ....
                      Kirjaruumist... hmm, kas ma mitte ei lugenud kusagilt, et enne kui teema siia alafoorumisse üles laetakse, vaatab moderaator vms selle teema läbi ning alles pärast tema loa andmist see teema ka avalikustatakse?
                      Vähemalt ses osas täiesti õige jutt.
                      Administraatori sulest tsitaat:
                      Heade mõtete foorum kujutab endast kogumikku projektidest ja kasulikust informatsioonist. Kui Sa oled valmis ehitanud mõne seadeldise või tunned et mõni tehnikaalane teema vajaks laiemat käsitlust, siis oled Sa õiges kohas!

                      Uue teema loomisel järgi allpool toodud punkte
                      * ürita kirjutada loogilise ülesehitusega jutt
                      * illustreeri oma juttu võimalusel piltidega
                      * loe kirjutatud tekst enne postitamist veelkord läbi ja proovi end panna pisut asjatundmatu lugeja rolli - kas sa saad ikka kõigest kirjapandust hästi aru?

                      Teema lisamisel on sul võimalus üleslaadida kuni 100 kb ulatuses jutuga seotud pilte ja faile.
                      Kõik antud foorumisse lisanduvad teemad on eelmodereeritavad! Nad ilmuvad avalikult foorumisse alles peale seda, kui administraator on nad ülevaadanud!

                      Comment


                        #41
                        Vs: Re: Filmid jalgratta lenksul

                        Ma ei tea, ise mingi 3-4aastat tagaratta sõituainult harjutanud, pm ,käed lahti oskan isegi mingi 20-30meetrit, aga ükskord tartu raekoja platis sõitsin ka siis "tatt lennus" siis telefon hakkas helisema, võtsin hoopealt vastu rääkisin juttu, samal ajal ikka "tatt oli lennus" inimesed vaatasid suht imelikult , aga jahm.... esiteks rattaga palju lebom ju telekat vaadata sõiduajal, kui nt autos ju, aga muidu , suht pointless teema, minu arust palju huvitavam loodust vaadata, või ilusaid tsikke

                        Comment


                          #42
                          Vs: Re: Filmid jalgratta lenksul

                          Ise mõtlen Nexus 7 mountimisele ratta külge, oleks kohe ka korralik navigatsioon ja puha
                          EE orjusest vaba!

                          Comment

                          Working...
                          X