Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

    Valmistan erinevaid trukkplaate freesimistehnoloogia abil Teie poolt saadetud jooniste jargi.
    Tarneaeg 1~4 paeva. Minimaalne hulk 1tk. circuit.prototype@gmail.com

    #2
    Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

    pane ka näidispilte ja orienteeruvaid hindasid.

    Comment


      #3
      Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

      valmistan ka trykkplaate, foto meetodil.
      vasetamatta, kaetud fluxiga SK10.
      max plaadi suurus 160x100mm
      1dm2 hind 130 eek
      1 auk 50 senti.
      puurid 0,2-1mm sammuga 0,1. puurid 1,5-6mm sammuga 0,5.
      min rajavahe ja raja laius 0,25mm.
      pakun ka PCB disaini ja jootmist.
      Samuti freesi ja teri tööd.
      St ideest valmis protoni koos korpuse kõige juurde kuuluvaga.
      tarne 8h-4tp.(8h puhul ise järgi tulemine)
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #4
        Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

        Esmalt postitatud murphy poolt Vaata postitust
        valmistan ka trykkplaate, foto meetodil.
        vasetamatta, kaetud fluxiga SK10.
        max plaadi suurus 160x100mm
        1dm2 hind 130 eek
        1 auk 50 senti.
        puurid 0,2-1mm sammuga 0,1. puurid 1,5-6mm sammuga 0,5.
        min rajavahe ja raja laius 0,25mm.
        pakun ka PCB disaini ja jootmist.
        Samuti freesi ja teri tööd.
        St ideest valmis protoni koos korpuse kõige juurde kuuluvaga.
        tarne 8h-4tp.(8h puhul ise järgi tulemine)

        Ei taha küll ironiseeriv ega terav olla, aga kas on päris normaalne oma pakkumisega teise teemasse ja vale pealkirja alla sisse sõita? Pluss päris koomika oleks vaadata, kuidas 0.2mm puuriga 50snt/auk puurid. Näiteks 100 tk järjest. Mitu puuri kulub?
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

          1-2 puuri kulub, selleks on min plaadi hind(150.-) et kompenseerida ülemeelikusi(2cm2 pärast ei hakka ma masinatgi soojendama ju, elektri arve tuleb suurem juba).
          100 augu puurimiseks palju kulub. Käsitisi puurpingi all vb 10 minta , masinaga... ...eks see varsti näha, tõenäoliselt rohkem ainult et ma teen teist tööd samal ajal. Lisaks ei kohusta keegi võtma vastu töid kus keegi tahab näiteks 0,4mm sammuga makettplaati 0,2mm aukudega.
          Teise teemasse "sisse sõita", ei näe probleemi, ma sain nagu aru et see reklaami teema, eks ma ka reklaamin. Sa reklaamid igas teemas oma posti lõpus, pole ju probleem. Alati ei pea ju konkureerima. Vaja A4 ledide paneeli siis tean kelle juurde suunata.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment


            #6
            Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

            Mingi asukoht ka on?
            Oskan elektroonikast suitsu välja võluda!

            Comment


              #7
              Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

              muidugi kontaktandmed.
              OÜ Triode
              Tartumaa, Konguta vald, Mälgi Küla, Lohu Talu.(4km elvast)
              tel: 53731687
              email: aivar.saar@triode.ee
              Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
              1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
              2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

              Comment


                #8
                Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                murphy, kas sa oled mõelnud oma teenuse pakkumise teema peale? Meil siin virtuaalne maailm ja ruumi jagub kõigile.
                If you think education is expensive, try ignorance.

                Comment


                  #9
                  Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                  Esmalt postitatud andreie poolt Vaata postitust
                  murphy, kas sa oled mõelnud oma teenuse pakkumise teema peale...
                  naljameed, see teema on eade mõtete alajaotuses, mitte a'ri-töövaenduse all ...

                  Comment


                    #10
                    Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                    Kuidas nende kahepoolsete hinnad on?
                    Milleks kasutatakse 0,2 mm auku?

                    ***
                    Kas trukid on valmistaja poolt?
                    Või oli tegu lohakusega?

                    Trükkplaat eeldaks nagu täpset ja hoolikat suhtumist

                    Comment


                      #11
                      Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                      Suur aite kusimuse eest...
                      Kuidas ma teen trukkplaate freesimistehnoloogia abil:

                      1.Ara joonistan teie skeem Multisim10.1 abil;

                      2.Parast kontrollime, et seal on moni vigad. Kui on, siis parandamine.......

                      3.Eksporteerin Multisimi failid Ultiboardisse10.1. Seal joonistan Teie trukkplaat.
                      On vaja teade palju asjad: plaati ja elementi suurused ja joonised...

                      4.Kontrollime Teie trükkplaate joonis, kui koik on korraparaselt, genereerin .gbr failid.

                      5.Importeerime .gbr LPKF CircuitCAMisse ja saame LPKF failid.

                      6.Freesime ja puurime meie plaat BoardPlotteri LPKF91S abil.

                      7.Kontrollime trukkplaat, et seal on moni vigad. Kui on, siis parandamine, p.2.
                      Kui koik on korras, siis freesime ja puurime jargmine plaat BoardPlotteri LPKF91S abil.

                      Maksimaalne plaadi suurus on A4 (290X200mm)
                      Trukkplaadi tood pp.2~4 hinna saab arvutada jooniste järgi.
                      Tüüpiline plaati valjastamine hind on 200~330EEK.

                      Mul on mitu valmis proektid ja naidised.

                      Asun Tallinas, palun votta uhendus 5018552 mobiilile, Anatoli

                      Comment


                        #12
                        Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                        Vabandan, aga ma ei saa siiani aru kuidas teil neid puure nii palju kulub. Ok, käsitsi ja kuivalt ja akudrelliga saan ma aru, aga juttu on ka pinkidest ning siis ma ei saa üldse aru. Kui 1-2 puuri kulub trükkplaadile, siis mitu auku on siinjuures mõeldud. Tööpinkidel puurib üks tavaline HSS puur lõikeõli või emulsiooni abil sadu auke külmvalts terasesse. Olen nõus, et käsitsi saab kuivalt sama puuri akudrelliga maksimumpööretega ühel augul kah nüriks lasta, aga küsimus ikka pingi kohta. Ka pisike puurpink on pink, millele saab puuduvad asjad juurde modida. Mis on klaaskiud plaadil siis nii abrasiivset?
                        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                        Comment


                          #13
                          Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                          Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
                          Vabandan, aga ma ei saa siiani aru kuidas teil neid puure nii palju kulub. Ok, käsitsi ja kuivalt ja akudrelliga saan ma aru, aga juttu on ka pinkidest ning siis ma ei saa üldse aru. Kui 1-2 puuri kulub trükkplaadile, siis mitu auku on siinjuures mõeldud. Tööpinkidel puurib üks tavaline HSS puur lõikeõli või emulsiooni abil sadu auke külmvalts terasesse. Olen nõus, et käsitsi saab kuivalt sama puuri akudrelliga maksimumpööretega ühel augul kah nüriks lasta, aga küsimus ikka pingi kohta. Ka pisike puurpink on pink, millele saab puuduvad asjad juurde modida. Mis on klaaskiud plaadil siis nii abrasiivset?
                          Tavalise HSS puuri eluiga klaaskiust trükkplaati puurides ongi vast 100 auku. Muide, see sõltub lõikekiirusest/ettenihkest. Ka karbiidpuuride puhul on see nii (näit. kui karbiidpuurid on õige tööreziimiga siis on võimalik puurida u. 8000-12000 auku enne puuri nürinemist). Tavalise HSS puuri suurim vaenlane trükkplaate puurides on just see klaaskiud - karbiidi puhul on vask suurem vaenlane. sellest on netis palju teemasid, hetkel linke lisada ei viitsi, kui vaja siis võin lisada aga huviline leiab ise kindlasti.
                          Näit. ma võin veel ütelda, et tavalise HSS puhul on nii, et kui kasutada konstantse pöörlemiskiirusega puuriseadet siis jämedamad puurid nürinevad kiiremini kui peenemad - lõikekiirus ei ole järelikult õige. Jämedama puuri puhul peab kiirust vähendama. See kehtib ka karbiidpuuride puhul, peened puurid, 0,1mm alates näit, antud mõõdu juures on optimaalne kiirus ligi 50 000 rpm, kui aga tegu juba mõne millimeetriga siis väheneb optimaalne mõnede tuhandeteni. Seda saab üsna hõlpsalt arvutada, igale materjalile on oma koefitsent (lõikekiirus siis ) ja selle abil arvutatakse optimaalne kiirus. Näit. vase puhul võib karbiidpuuri kiiruse arvutada:
                          Lõikekiirus (Vc), vase puhul u. 140m/min

                          n (puuri pöörlemiskiirus)= (Vc*1000)/(d*pii)

                          d= puuri diameeter
                          pii=3,14
                          viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 28 m 2010, 11:57.
                          -superradical-

                          Comment


                            #14
                            Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                            Viimasel ajal pole ise plaate teinud. Varem (90.-ndate alguse poole) sai kasutatud fotovanni millel põhjas sile puuklots ja sinna peale pandud trükkplaat ning valatud üle V grupi õliga (õmblusmasina õli rahvakeeli) ja siis puuritud puurpingis ning tulemus polnud paha. Just selle pärast et puurid olid viletsad ja CNC kasutamisest võis ainult unistada.

                            Aga nüüd on puurid paremad, lõikevedelikke jms vabalt saadaval, mõnel vennal lausa täisjuhtimisega pink kasutada....
                            Nägin hiljuti üht tehasevideot (reklaamvideot), kus taiwani tehases tehakse automaatika plaate. Seal oli robotpink mis puuris jahutusega 4 puurpeaga korraga auke trükkplaatidele. Auke paistis olema sadades ja plaadid olid suhteliselt suured. Ma tegelikult ei usu, et iga plaadi järel tuleb operaator või vahetab masin ise konveieril ära puurid, kalibreerib ja nullib ning seejärel hakkab järgmist plaati valmistama.. Aga mine hullu tea...
                            Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                            Comment


                              #15
                              Vs: Trukkplaatid freesimistehnoloogia abil.

                              Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
                              Nägin hiljuti üht tehasevideot (reklaamvideot), kus taiwani tehases tehakse automaatika plaate. Seal oli robotpink mis puuris jahutusega 4 puurpeaga korraga auke trükkplaatidele. Auke paistis olema sadades ja plaadid olid suhteliselt suured. Ma tegelikult ei usu, et iga plaadi järel tuleb operaator või vahetab masin ise konveieril ära puurid, kalibreerib ja nullib ning seejärel hakkab järgmist plaati valmistama.. Aga mine hullu tea...

                              Oi, oled valesti aru saanud- asjalood niisugused, et automaatsed pingid, seal ei vaheta keegi mitte midagi käsitsi, kõik on automatiseeritud-masin võtab ise just sobiva puuri, puurib augud mis vaja ja - võtab järgmise
                              Need on päris huvitavad masinad
                              Puuritakse mitme spindliga, 4 pole piir, näit. 5 spindliga masinad on levinud
                              üks pildike: http://www.legitreviews.com/images/r...ll_machine.jpg

                              Üks masin suudab puurida ikka päris mitukümmend ava sekundis.
                              Näit. Brandner pidi puurima u. 1 000 000 ava ööpäevas
                              Nad kasutavad seal spindleid mil kiirus miski 200krpm/min
                              Aga on olemas veel kiiremad.
                              Väljatöötamisel on 1,7MILJONIT /rpm pöörlev spindel. Kui otsida siis sellestki on juttu. MIT ja muud asutused on esirinnas, nemad arendavad seda tehnoloogiat.
                              -superradical-

                              Comment

                              Working...
                              X