Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

    Kuna mulle meeldivad sülearvutite klaviatuurid rohkem kui tavalised klaviatuurid(läpa klahvistik on kompaktsem, mugavam trükkida), siis sooviks ühendada mingil moel läpaka klahvid lauaarvutile. Kuidas see toimiks nii? Või, kuidas saada see selliselt toimima?

    #2
    Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

    Ostad näiteks midagi sellist http://www.photopoint.ee/et/toode/14...edia-sl6494-us
    Võibolla on olemas ka midagi paremat.

    Comment


      #3
      Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

      Kui ma ei eksi , siis selline klaviatuur nagu Logitech Ultra-X oli päris kompaktse olemusega. Olen näinud netis müügil ka nt IBM klavereid, mis tunduvad sarnased sülearvuti omale. Nt midagi sarnast http://www.ox.ee/est/product/39198 Kuna aga endal ei ole sarnast klaverit vaya, siis ei ole ma neid ka näppimas ya vaatamas käinud. Loodan, et on abi.
      It works better if you plug it in

      Comment


        #4
        Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

        IBM-l oli lausa selline toode olemas kuna Thinkpadide klaviatuur on legendaarne ja rahvas nõudis. http://www.mobilewhack.com/wp-conten...d-keyboard.jpg miski pilt aga netist leiab toote ka. Oluline on ka kliitor keset klaverit, mille fänn ka mina olen.

        EDIT: aha, eelmine juba viitas sellele

        Comment


          #5
          Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

          Jaa, üldjoontes olete pakkunud häid nö valmislahendusi Tänud nende eest!
          Muidugi 1800+ maksta klahvistiku eest on overkill. Praegusel ajal vaat et kolmandik uue läpa hinnast juba. Muidugi hea, et selline asi olemas on.
          Hetkel tundub reaalse valikuna eelpool pakutud Photopointi toode.
          Aga on ikka oodatud analoogsed, madalad klaviatuurid

          Comment


            #6
            Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

            IBMi klaver on tööriist ja hea tööriist vahel ongi kallis. Ma ükspäev ostsin miski 300 eekuse klaveri ja viskasin selle 24h hiljem minema. Kuigi arvuti hinnast maksab tavaklaver tänapäeval 1% siis töö jõudluse osa on temas olulisem. Hind on muidugi krõbe aga mul ei tule hetkel pähe midagi, mis klaver veel kindla peale minek oleks. Logitechi hiired-klaverid on ka üldiselt oma hinda väärt.

            Comment


              #7
              Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

              Hind on neil kirves küll, kui aga väga meeldib, siis osta ära. Seda saad ju järgmise arvuti juures ka kasutada. Mul käis 200 eeku maksev keytronicu klaver pea 10 aastat ja isegi tähed ei kulunud veel maha.

              Comment


                #8
                Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

                Mina ostsin fujitsu poest järgmise klaveri (vist oli 600 eesti raha), mida julgen ka läpakaklaveri ihaldajatele soovitada:



                Tundub tublisti üle keskmise olevat.

                Kasutamise käigus kuluvad kõik klaverid, ka IBM-i omadel olen kõikidel suutnud ikka klahvid viledaks trükkida.
                If you think education is expensive, try ignorance.

                Comment


                  #9
                  Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?


                  ma ostsin siukese endale hiljuti suht hea vaike ja ohuke.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

                    Mis sellel acmel on klahvide valgustus ka või?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

                      ei ole.

                      Comment


                        #13
                        Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

                        Tänud linkide eest

                        Comment


                          #14
                          Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

                          Vaata sinna https://pood.elion.ee/epood.asp?t=13...se&Smenyy=1373 Jäi ka silma mõni mis huvi pakkus
                          Hammaste Tundlikus tekkis suvel - Hambaarst soovitas vähem tüli norida..

                          Comment


                            #15
                            Vs: Läpaka klaviatuur PC klaviatuuriks - kuidas küll?

                            Esmalt postitatud andreie poolt Vaata postitust
                            Mina ostsin fujitsu poest järgmise klaveri (vist oli 600 eesti raha), mida julgen ka läpakaklaveri ihaldajatele soovitada:



                            Tundub tublisti üle keskmise olevat.

                            Kasutamise käigus kuluvad kõik klaverid, ka IBM-i omadel olen kõikidel suutnud ikka klahvid viledaks trükkida.
                            Koogin vana teema üles, aga pean lihtsalt mainima, et mul endal sama klaver juba pea 3 aastat ja ka VÄGA rahul sellega, kulumismärke pole ja sigamugav.
                            Aga et läpaka klaverit PC'le sööta on vist juba raskem. Ise olen mõelnud et ehk annab tavalise klaveri pcb osakonna vahele kuidagi surkida läpatsi klaverile ja ongi olemas?
                            Teadjamad ehk oskavad kommenteerida?

                            Edit: Pildil oleva klaviatuuri nimetus on "Fujitsu-Siemens Slim Piano Black" ja kaasa tuleb pakendis ka microfibre lapike!

                            Comment

                            Working...
                            X