Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Ebay-st ostes IOSS number

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    90 päeva jutt. Kõike juhtub, aga mõnel vedajal kohe eriti.
    Pilt tänase seisuga: 2022.02.18
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    Comment


      #32
      Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust

      We protect all of your orders. We promise to give your money back if the item you received is not as described, or if your item is not delivered within the Buyer Protection period (90 days).
      Jommaijoo, kus ma räägin midagi ajast?
      Antudjuhul EI PUUTU aeg üldse asjasse, ma ei ole aja osas midagi nurisenud.
      Äkki loed läbi mis kirjutatud on. Tegin tellimuse, järgmine etapp oli see, et pakk oli juba tollis, samas mingit infot vahepealse liikumise kohta - mis tra ma olen mingi hiromant, et ise pean teadma lambist kus see pakk parajasti on ja mis ajal minna kuskile tolli asja ajama?
      Panin pildi , pole seda isegi vaadanud...mida siin üldse rääkida?
      Panen uuesti - kogu info mis ma sellelt näen.
      Ja hetkel näen täpselt sama moodi kuigi üllatus-üllatus, kell 10:58 võtsin selle paki just postiljonilt vastu...isegi see on veider - 2,5 euriga tuuakse pakk kulleriga hiinast ja omniva toob selle paki siis TNT kulleri käest mulle järgmisel hommikul (eile kell 16 midagi anti see Tallinnas omnivale, näe, suudetakse tuua küll lausa järgmisel päeval...kui vaid tahetakse. No ja nüüd teed suu lahti, tänad, vastutasuks järgminekord saadetakse su pakk Valka...
      Ehk point polnud praegu üldse ajas, ma arvestasingi ostes, et enne kevadet ma seda asja nagunii ei näe, et 2,5 euri eest - saan milleeest maksan ja 2,5 eurise saatmiskulu eest 3kg pakk, võin oodata ka 2 kuud, vahet pole kui asjaga sisuliselt kiiret ei ole.

      Träking alis on hetkel niisugune nagu siin allolevas manuses (see pilt on tehtud nädal tagasi) ja sama pilt sai juba kord eile siia.

      Ehk siis, minu pakk ei ole ühegi träkiinfo alusel isegi veel hiinast liikuma hakanud kuid nagu ütlen, võtsin selle 24 minutit tagasi vastu ja on siin lauanurgal.

      Lisatud failid
      -superradical-

      Comment


        #33
        Kirjas võib olla ükskõik mis; kaasa arvatult, et saadame paki tasuta. Keegi ju ei arva ometi, et reaalselt on võimalik tasuta saata teistele kontinendile; või on selliseid kes arvab, tõesti või?
        Siis miks arutada saatmiskulu teemal, kui keegi ei tea saatmiskulu tegelikku väärtust antud juhul. Nonsenss.
        Kui vaadata seda konkreetset radika toodet, siis normaalsed kasutajad annavad tagasisidet teada teistele omasugustele, mis tootega on tegemist ja keegi ei peedista tärnidega müüjat selle toote eest.
        Samat moodi, nagu hinnatakse müüjat hinnatakse ka ostjat, tegelikult. Vanad räimed saavad teist hinda ja statistika jookseb kogu aeg miski algoritmi järgi, mis pole kaugeltki lineaarne suhe.

        Minu üks pakk on teel olnud tänase seisuga 111 päeva. Müüja on valmis selle mulle uuesti saatma ja ma olen ka valmis selle uuesti ostama; pole üldse sellega probleemi. Probleem on sellega, et kus krt on mu pakk ja mul on seda reaalselt vaja. Ali`ga on teema läbi, aeg läbi, aga müüja suhtleb minuga edasi ja tegi ka omalt poolt päringu, et jamps lõpetada. Tema poolt vaadatuna on eesriie ees, tal pole ligipääsu infole, mis seal riigis toimub ja sai vaid kinnituse, et pakk on seal maha pandud. Siin pool on haudvaikus, keegi ei tea mitte midagi.

        Eelpool toodud ametniku arvamus, et ta ei tea kuhu see raha tegelikult läheb, on korrektne. Lugege aruandeid ja teateid, saab aimu kuhu lähevad 10 kohalised arvud igal aastal.
        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

        Comment


          #34
          No deklareeritud väärtus 5.52USD ilmselt vastab kauba tootjahinnale,
          https://www.metalbulletin.com/Articl...sruptions.html

          Umbes seda või lähedal sellele võiks eeldada.
          Aga kulleritega saatmisel eeldaks siiski, et on mingigi träking info saadav aga antudjuhul tutkit. Ka läks tallinna tnt sujuvalt sellest küsimusest eile üle, küsisin, et mis maksaks kui ma siitpoolt tahaks hiinasse saata 3kg paki, vastust ei tulnud.

          Asi ise on nagu pildil olevad ja kive või puutükke pakis ei olnud, muidugi ei ole pakkimisega edasiminekut toimunud (tagasisides on seal pilte ja juttu, et defektid on saates kaubale tekkinud), kõik eraldi suurtes antistaatilistes kottides ükshaaval kuigi parem olnuks 2 vastakuti koos aga no annab ribisid sirgu enamvähem ajada ja nurkadest natuke viiliga sirgeks lihvida, iseenesest käib küll sõja ajal.
          -superradical-

          Comment


            #35
            Saab täitsa arvutada (Link) ja (Link) ja .. muidugi veel personaalsed pakkumised.
            Erinevates kohtades erinev hind, aga jah, miski 160-300 tuleb välja käia et 3 kg pakk tagasi saata 中国大陆.
            Siit tulebki veel vahe sisse, mis see transporditav asi kokku maksab ja mis siis moodustab üldhinnast transpordi.
            On ka ju tehnikavidinaid mis kaaluvad 200 kg ja 700 kg ning mille transakulud löövad hinge kinni nii eraisikul kui väike-ettevõtjal.
            Rekord, mida küsitud a2021 ca 50 kg viimiseks üle suure lahe on 3,7 k€. Ja siis käib veel lisaks lehmakauplus pakendite suuruse ja kuju ümber.
            Ja EU`s sees on ka läinud hinnad täitsa lakke ära. Täitsa kalkuleerimise koht.

            Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

            Comment


              #36
              Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust

              Jommaijoo,
              Ehk siis, minu pakk ei ole ühegi träkiinfo alusel isegi veel hiinast liikuma hakanud kuid nagu ütlen, võtsin selle 24 minutit tagasi vastu ja on siin lauanurgal.
              Ostsid kauba enne hiinlaste uutaastat, müüja andis ostu postipoisile, postipoiss lubas/arvas et 20.veebr-13 märts saad kauba hiinast kätte. Ja saidki. Trallallaa.

              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

              Comment


                #37
                Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                Ostsid kauba enne hiinlaste uutaastat, müüja andis ostu postipoisile, postipoiss lubas/arvas et 20.veebr-13 märts saad kauba hiinast kätte. Ja saidki. Trallallaa.
                "issues" konstruktiivse lugemisvõimega?
                Ikka lugesid ka millises osas probleem oli? Millises osas ma kirjutasin midagi kuupäevadest või tähtaegadest? Oih, unustasin - reede õhtu ju on
                -superradical-

                Comment


                  #38
                  Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
                  ..Minu üks pakk on teel olnud tänase seisuga 111 päeva..
                  Ja tuligi se pakk, lõpuks.
                  Kirjad peal "Marupe Latvia". Võta siis kinni, 31.10.2021-14.05.2022 oli pakk teel ja jõulust kuni tänaseni oli "salapäraselt kadunud".
                  See on hea uudis, et pakk ikkagi jõuab kunagi. Ja tänan inimesi kes aru saavad, et pakki ju tegelikult keegi ootab.

                  Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                  Comment


                    #39
                    Siin on vist seletus:
                    https://arileht.delfi.ee/artikkel/12...isega-eestisse

                    Comment

                    Working...
                    X