Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Ebay teemal - petistest ja probleemide lahendamisest...

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Clear All
new posts

  Amazoni pakk käes, pmst 2 nädalaga Soome. Amazon Prime mulliümbrikus.
  Lisaks sai võetud üks tööriist Soome IKH.fi lehelt (eesti tööriistamarket), see tuli järgmisel päeval.
  Eile tellisin, täna käes.

  Selline kiirus innustab veelgi ostma sealt, kes kiiresti saadavad.
  Saksa pakk pole veel tulnud.

  Comment


   Liiguvad ikka ka muud asjad.


   Automaatika jne asjade jaoks saab näiteks sellelt müüjalt ebayst täitsa viisakaid pistikühendusi. Midagi oli seal ka ilmselt paremakvaliteedilistest audioühendustest aga ei ole süüvinud.
   Automaatika jaoks MIL ühendustelaadsed aga viisakama välimusega asjad on seal väga viisakad ja tulevad ka kohale üsna mõistliku ajaga.
   Näiteks küllaltki väikesemõõtudelised ja kvaliteetsed asjad tunduvad olema https://www.ebay.com/itm/WEIPU-2Pin-...wAAOSw~9FbdCB1 , ka igasugu tööpinkidel jne kasutatakse sarnaseid ja sobivad näiteks asenduseks kui keegi kunagi on dilemma ees, et kust taolisi leida...

   Müüja leht: https://www.ebay.com/str/szjielen888...p2047675.l2563

   Tellisin jaanuari lõpus portsu pistik/pesa komplekte ja 3 päeva tagasi olid olemas, muidugi säras kohalik tigupostiteenus ja saatis paki järjekordselt 65km eemale, neile juba tuttavasse ja saadetisel erineva asukoha/indeksiga postkontorisse, kust täna kätte sain. A no lollidele võib selle patuga pooleks andeks anda ja hiinlasi tänada hea kauba eest.
   -superradical-

   Comment


    Tänan müüja info eest, läheb vaja.
    On Sul veel mingeid normaalseid ebay müüjaid, kes reaalselt kauba teele panevad ja kaup ka tuleb?
    Ka mõistliku aja peale.

    Ma ise ei julge üldse sealt Hiinast tellida viimasel ajal (kartuses, et ei tule kohale niipea). Kuigi tahaks ja võtta oleks palju.

    Sa võtad ise ebayst rohkem Hiinast asju või Alist rohkem?
    Kumba eelistad hiinast tellimiseks?

    Comment


     Viimasel ajal on aastalõpu ja selleaasta tellimused küll kõik kohale tulnud, no üks eelmisel aastal tellitud asi tuli ka lõpuks kohale, rekordaeg seni - 10 kuud ja 1 päev. A see ei tundu olevat müüja poolne jama.
     Üldiselt ikka tulevad kohale vast aga sõltub kuidas postivärgis asjad käivad ja kui väärtuslik pakk võibolla mõne tegelase näpuvahel tundub, kes teab.

     Mul ainult ebays kasutaja, aliexpressist olen paar korda sõbral lasknud tellida ja sealt ka ikka asjad kohale tulnud, vahel mingid oma näpukad olnud siis kauem ootama pidanud. Kõige kauem ka u. 2 kuud ootasin ühele telekale LED ribasid aga lõpuks tulid kohale ja telekas sai uue elu, elab siiani.

     Krt teab miks nende pakkidega niisugune segadus on - nende pistikutega siis sai sealt 65km eemal olnud kontorist küsitud, et a miks need seal, et on ju ka pakil õige aadress peal...siis jooksis pool kontoritöötajaist sinna ümber ja kõik vahtisid imestunult seda pakki ja no siis pealik ütles ka, et jah, olevat suht suur probleem viimasel ajal, et ei möödu päevagi kui neil ei oleks mõni valele aadressile tulnud pakk.
     Pereliige töötas aastaid EestiPostis ja ütles, et polnud selliseid suuri prohmakaid, et ühele inimesele 3 kuu jooksul mitu asja oleks valesti saadetud vms ja ma ise ka ei mäleta, et näiteks 2006-2007a oleks kuskil üle eesti oma pakke taga ajanud, kõik tulid sellele aadressile kuhu said tellitud. See uus postiasutus ei saa oma tööga toime. Eks see ole üleüldise pohuiismi üks viljadest.
     Ja varsti nad ilmselt saavad neist "tülikatest" hiina pakkidest ka lahti. Või noh, ilmselt jääb neid juppmaad vähemaks kui see uus maksustamine tuleb. Seni veel saab tellida ja eks nad ikka ka kohale tulevad aga kannatust peab varuma.
     -superradical-

     Comment


      Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
      näiteks 2006-2007a oleks kuskil üle eesti oma pakke taga ajanud, kõik tulid sellele aadressile kuhu said tellitud. See uus postiasutus ei saa oma tööga toime. Eks see ole üleüldise pohuiismi üks viljadest.
      Seal on üks "pisiasi" - postisaadetiste mahud Hiinast on absoluutne öö ja päev võrreldes sellega mis nad 2006-2007 aastal olid.
      Ainuüksi pandeemia esimese laine järel oli 60% mahtude tõusu ja ilmselt tänaseks päevaks on olukord veel mitmekordistunud.
      https://www.omniva.ee/index.php?arti...action=article


      Comment


       https://arileht.delfi.ee/a/92578577

       Comment


        Kellegil veel nii olnud ebays, et on mingi salvestatud müüja, ammune. Ja nüüd vaadates pole enam ühtegi asja müügis?
        Et "0 items "näitab.

        Samas, kui mingi ese sellest poest on salvestatud lemmikutesse, siis seda eset näeb.

        Et kas müüja on poe sulgenud sel juhul jah?
        Antud müüja, kellest praegu jutt on
        https://www.ebay.de/sch/umtmedia/m.h...1&_ipg=&_from=

        Päris palju tellinud temalt. Ja kiiresti kaup tulnud.
        Kahju.

        Comment

        Working...
        X