Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektriline kraan kiirsoojendiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Elektriline kraan kiirsoojendiga

    Esmalt postitatud hallhunt poolt Vaata postitust
    ... NB!! üleskutse kõigile! Kes elab ida-virumaal,jõhvi ligiduses ja on võimeline VIISAKALT lahti võtma seinakraani,millel on ühenduskoht KINNILIIMITUD ja suudab seda avada torusid lõhkumata,siis andke mulle teada...
    Kui on tegemist plastikust torudega, siis igasugu plastist muhve, torujuppe ja liimi saab väikesest Tallinna ehituskauplusest Hipodroomi ja trollipargi vahelisel alal.
    Seal on plastikdetaile ka kuumavee torudele.

    Comment


      #32
      Vs: Elektriline kraan kiirsoojendiga

      plast torud jah,aga see ühenduskoht tuleb lahti saada,kas koos kraaniga toruküljest,mis ilmselt võimatu tagasipanna pärast või meelitada lahti see ühenduskoht.Tundub seal olema takku ja midagi veel...see MIDAGI ongi see mis hoiab kinni,kuna plastiktorud,ei julge palju jõudu rakendada ka,aga normaalset jõudu rakendades seda lahti ei keera.Probleeme koht asub JÕHVIS,mitte tallinnas.Meil siin jõhvis ka olemas ehituseabc ja bauhof,espak jne,et neid jubinaid kindlasti leiaks ka siit.Aga üritaks just MINIMAALSETE kuludega saada külmavee seinakraani lahti et panna uus ,siis see delimano leiutis.
      Küsimus mis kripeldab:kui ma seda olen eelnevalt katsetanud,noh kas kuivalt we veekeetjast vett andes,sekundid,kas on võimalik see asi ühte kohta keerata?Peaks olema sellel nagu suvalisel maxima 7€ veekeetjal tühjalt käivitumise kaitse....?
      Mina ,kes ma olen vahetanud segisteid ennemgi,edukalt kusjuures...tekib küsimus:miks on vaja ühenduskohta panna mingit nn ´´liimi´´? kraan kuhugi kohta läheb,on ju raskem seda vahetadaja pead nagu enamvähem pool süsteemi lõhkuma,piisaks ka korralikud tihendid ja keerme teibist....

      Comment


        #33
        Vs: Elektriline kraan kiirsoojendiga

        Kui on vana terastoru ja muhv siis läheb takk. Kui on lääne messing või pronks siis toruteip. Mina näiteks olen terastorustikke lammutanud veidi karimima leeklambiga. See takk ja rooste.. Sa keerad ennem toru pooleks kui muhvi kätte saad. Soovitan lihtsalt punaseks lasta ja küll lahti tuleb. Muud moodi lõhud lolliks ennast, olgu või poole tolline toru. head teravad torutangid peavad kindlasti olema.
        Kui on keere mingis plastikust muhvis võ kurat teab milles siis võib ka kuumutada. Vaevalt et liimitud on. Kui on siis on torumees teisel elu raskeks teinud.

        Mis torud need on? Valged sinise/punase triibuga ja ühenduskohtades samade värvidega rõngad ümber või lihtsalt valge alupex?

        Comment


          #34
          Vs: Elektriline kraan kiirsoojendiga

          Esmalt postitatud hallhunt poolt Vaata postitust
          Küsimus mis kripeldab:kui ma seda olen eelnevalt katsetanud,noh kas kuivalt we veekeetjast vett andes,sekundid,kas on võimalik see asi ühte kohta keerata?Peaks olema sellel nagu suvalisel maxima 7€ veekeetjal tühjalt käivitumise kaitse....?
          Keedupulgad lähevad ilma veeta lülitades kas pauguga või pauguta lõhki.
          Enne kui see soojendaja paika panna võiks vaadata kas ta OLI hea soojendaja või on ikka veel.
          Näiteks testriga mõõtes. Aga seal võiks ju ka vee andur sees olla, siis on natuke keerulisem mõõta.

          Ega see veesistem pole nii lihtne et sellest iga elektroonik aru saab. Sinna on spetsialisti vaja.
          Seal on need keermed nii- ja naapidi ning ning kord tuli isegi muhv (? see junn mis on kahe toru ühendaja) pikki puru saagida.
          Aga kui omale teed siis ei pea ju rabama ja võid ka lihtne hädaline olla.
          Võid tasapisi mõelda kas kasutad takku, linti või liimi.

          Comment


            #35
            Vs: Elektriline kraan kiirsoojendiga

            Esmalt postitatud hallhunt poolt Vaata postitust
            Mina ,kes ma olen vahetanud segisteid ennemgi,edukalt kusjuures...tekib küsimus:miks on vaja ühenduskohta panna mingit nn ´´liimi´´?
            Keermeliim (nii lahtivõetav kui mittelahtivõetav) on täiesti olemas, väga mugav kasutada, pannakse aga minuteada ilma takuta. Seega oled ikka päris kindel, et on liim? Mõni mitteudune foto ehk toob selgust?

            Comment


              #36
              Vs: Elektriline kraan kiirsoojendiga

              Esmalt postitatud hallhunt poolt Vaata postitust
              ...Tundub seal olema takku ja midagi veel.......
              See midagi veel võib olla tihenduspasta ehk nn torukitt. Loen tuubilt "...ei kivistu.Ühendust on võimalik hiljem lahti teha ja kinni keerata". Ennevasti kasutati värnitsat.

              Comment

              Working...
              X