Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

    Click image for larger version

Name:	Kõrvaklappid juhtmed.jpg
Views:	1
Size:	53,4 KB
ID:	876069
    Mu vanad 60 euro kanti maksvad logitech kõrvaklappid on katki. Kui ma tegin juhtmed lahti leidsin et kõrvaklappide peaosast tuleb välja neli juhet: punane, sinine, kollane ja eraldi musta kattega vaskjuhe. Kõrvaklappid otsikutel tuleb välja kaks juhet: eraldi musta kattega vaskjuhtmed.(Kõrvaklappidel on ka mikrofon peal) Millised juhtmed ma kokku peaksid ühendama, et kõrvaklappid töötaks nagu uued?

    #2
    Vs: Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

    Varjestuse ühendad kokku ja ülejäänud otsadproovid lihtsalt et kust häält tuleb. Ega nad õhku ei lenda kui valesti paned kokku.

    Comment


      #3
      Vs: Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

      aga niisama kokkukeerutamine ei pruugi tulemust anda, need klapihjuhtmed enamasti on lakitud, nii et nad ei annaks ühendust. enne tuleks lakk eemaldada. Aga pildist ei saa midagi aru, Mina ühendaks kokku samavärvi juhtmed, siis toimib kõik nii nagu enne.

      Comment


        #4
        Vs: Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

        Ma tegin need otsikute kaks juhet lahti ja leidsin, et seal olid vastavad värvid olemas, mis olid teistel otstel. Ma ühendasin need kokku ära aga siis mõnikord tuli probleemi, et heli ei tulnud aga kui natukene juhtmetega mässasin, siis tuli ikka heli. Kõrvaklappidel oli ennem helitugevuse muutja ja ma olin selle ära lõhkunud mingil viisil aga ei tahtnud seda tagasi, kuna mul on olemas juba helitugevuse muutja suurema masinana. Aga vähemalt töötavad! Tänud vastajatele oma aja eest!

        Comment


          #5
          Vs: Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

          Tinuta otsad üle, siis jääb heli ja mic kindlalt toimima.

          Comment


            #6
            Vs: Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

            Tinutasin nüüd otsad üle aga mõnikord peab ikka juhtmetega mängima, et saada paremat heli.

            Comment


              #7
              Vs: Millised juhtmed ma peaksin kokku ühendama oma kõrvaklappidel

              Siis on halb kontakt mujal või ei ole tinutuse koht kvaliteetne.

              Comment

              Working...
              X