Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Theben TR 610 kasutamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Theben TR 610 kasutamine

    Esmalt postitatud Kolja poolt Vaata postitust
    ..... Kuue nupuga theben TR 610 R250h. ....
    Kuue nupuga kellale saab RESETi teha nelja nurkmise nupu
    üheaegse vajutamisega, sest tal eraldi nuppu selleks ei ole.
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #17
      Vs: Theben TR 610 kasutamine

      Mu kellal pole nuppu C, on käeikoon nagu lisatud pildilt näha. Ok, kellaaja oskan paika panna aga kuidas olemasolev päev/kuupäev ära määrata? Kell ju ei tea, et täna on laupäev. Numbrid 1-5 on vist tööpäevad, 6-7 nädalavahetus. Kas nädalavahetusel on vaja aega kuidagi määrata? Sel ajal peaks ju kell kogu aeg "on" peal olema.
      See teise postituse õpetus ei sobi vist kõiges.
      Ühendada ma oskan, skeem on kellal olemas.
      viimati muutis kasutaja Kolja; 15 m 2012, 17:39.

      Comment


        #18
        Vs: Theben TR 610 kasutamine

        Esmalt postitatud Kolja poolt Vaata postitust
        Kell ju ei tea, et täna on laupäev.
        Kuidas ei tea? Selle jaoks oled ju sina, kes sa d nuppu piisav arv kordi muljud. Ja pärast seda ongi kell sama tark kui sina.

        Comment


          #19
          Vs: Theben TR 610 kasutamine

          OK. Rohkem ei tüüta. Mulle pole vaja, et siin end minu peal välja elatakse.

          Comment


            #20
            Vs: Theben TR 610 kasutamine

            Tahad sa öelda, et d klahvi vajutus (kella kujutisega klahv samal ajal alla vajutatud) ei vii siis seda alumist noolekest järgmisele nädalapäevale (1-esmaspäev...7-pühapäev) või?
            Palju aastaid tagasi sai mitmeid analoogseid kellasid tööle pandud, polnud ühegi jaoks mingit kasutusjuhendit vaja, kõik oli piisavalt loogiline.

            Ja kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad, siis näed, et sobilik lülitusprogramm on juba sinna sisestatud. Juhul muidugi kui sa pole seda sealt kustutanud.

            E: Saksakeelne juhend tundub täiesti olemas olevat, sisse skännitud aastal 2000, ilmselt ajaloo jaoks.

            Karta on, et inglise keeles pole seda ametlikult olemas olnudki, aga http://translate.google.com/#de/en/ vajadusel kindlasti aitab.
            Ja eestikeelset tõlget netist vaevalt leiab, sest internett polnud sellel ajal meil veel eriti laialt levinudki.
            viimati muutis kasutaja A.S.; 15 m 2012, 20:57.

            Comment

            Working...
            X