Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

9V 200mA trafo asenduseks 9V 500mA trafo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    9V 200mA trafo asenduseks 9V 500mA trafo

    Kas tohib 9V 200mA trafo asemel kasutada 9V 500mA trafot? Kasutusvaldkond: väikese arvutikõlarite toitetrafo asendus.
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    #2
    Vs: 9V 200mA trafo asenduseks 9V 500mA trafo

    Tohib.

    Comment


      #3
      Vs: 9V 200mA trafo asenduseks 9V 500mA trafo

      Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
      Kas tohib 9V 200mA trafo asemel kasutada 9V 500mA trafot? Kasutusvaldkond: väikese arvutikõlarite toitetrafo asendus.
      Aga miks mitte, kui ta sinna sisse ära mahub (ilmselt on võimsam trafo ka suurem).
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #4
        Vs: 9V 200mA trafo asenduseks 9V 500mA trafo

        Esmalt postitatud fre poolt Vaata postitust
        Aga miks mitte, kui ta sinna sisse ära mahub (ilmselt on võimsam trafo ka suurem).
        mahutamisega pole probleemi, kuna projektiga jääb trafo anuma välisküljele. Samamoodi ka võimendusmoodul. Projekt siis vanadest arvutikõlaritest pärist juppide paigutamine Pringelsi topsidesse. Mõõdud aga ei luba moodulil ja trafol topsis paikneda, samuti nuppude-poteka kinnituse eripärast poleks ka võimalik. Otsisin juba elfast ja oomipoest asendustrafot, kuna originaal 9V 200mA trafol on suure tõenäosusega mingisugune poolialuse lühis(uriseb ning läheb kiiresti kuumaks). Kodus vanade osade kastis sobrades jäi näppu selline pisike trafo, seega küsisin üle, kas tohib.

        Suur tänu vastajatele, leitud trafo täitsa vaikne ja jahe. Läheb vahetamisele. Eks panen ka pildid üles, kui karbid vatistatud ning värvitud.
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: 9V 200mA trafo asenduseks 9V 500mA trafo

          Uue trafoga mängib puhtamalt ja võimsust on tõenäoliselt pisut enam.
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment

          Working...
          X