Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

printeri toide

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    printeri toide

    Tervist!

    Sain sõbralt printeri (HP PSC 1510 ALL-IN-ONE). Jutu järgi pidi teine töökorras olema. Jama aga selles, et toitejuhe kuskile ära kadunud. Taga oli märgitud, et sinna vaja vist 2 sorti voolu. 40w, 32V(940 mA) 16V(625mA)

    Ei raatsi nagu osta ka seda alandit, kuna ei tea täpselt kas masin ikke funkab.

    Kas need voldid peavad väga täpselt paigas olema? Kas ise ei saa näiteks kuidagi alandit teha. Mul on ühe HP printeri alandi 24v Kas sellest ei saa midagi aretada selle 16 voldi jaoks, et mõned takistid vahele panna? Ja näiteks seda 32 volti siis see 24V plus veel mingi väiksem mobla laadija?

    Suured tänud!
    Ilusaid pühi!

    #2
    Vs: printeri toide

    Küsi kasutaja Vipi666 käest, temal oli kunagi sarnane ajandus olemas...aga ma ei tea, kas ta on selle maha müünud või mitte.
    Ja alaldi oleks vist täpsem :P
    It works better if you plug it in

    Comment


      #3
      Vs: printeri toide

      Vaatasin, et masin ei maksa eriti palju ning raha ei tahaks eriti alla panna Mäletan, et kunagi sain sõbralt läpaka. Siis oli selline aeg, et selliseid polndki eestis. Sõber kuuskilt Ameerikast tõi. Jama oli aga selles, et samuti polnud laadijat. Siis panin 3 mobla laadijat taha ja ennäe tööle ta läks. (isegi midagi läbi ei põlend arvatavasti selle, et aku oli taga) Rõõm jäi kahjuks üürikeseks, kuna see nõudis mingit floppy´t, mida mul muidugi polnd. Aga se eniisama jutu jätkuks

      Aga näiteks kui mul on läpaka adapter 19V ja 4,74A, kas takistitega seda ei saa teha 16 v ja umbes 600 mA peale?

      Kõike paremat !!!! ja tänud veelkord
      viimati muutis kasutaja AIVAR123; 02 m 2010, 20:56.

      Comment


        #4
        Vs: printeri toide

        Teeme nii, et mingit alandavat seadet ei hakka tegema. Ilmselt keegi ei rõõmusta, kui teda alandatakse.
        Voolul ei ole erisorte, ilmselt pidasid erinevaid pingeid silmas. Samuti võiksid ära mäkida, kas vaja on alalispinget või vahelduvat.

        Alalisega tiba lihtsam:
        32V jaoks oleks sul vaja miskit konkreetset toidet, mis vähemalt 30V välja annaks. 16V saad millest iganes teha, selleks kõlbab isegi seesamune läppari toide. Kui on 2 läppari toidet, millel võrgu poolelt tuleb toide 2 klemmiga, siis saab 2 lääpari toidet kokku panna
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment

        Working...
        X