Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

    aga siiski pliidi peal puudub skeem ja kaabli värvidel alati ka kindlat tähendust pole, seega ongi ainus lahendus skeem üles joonistada asi laiali lammutades

    Comment


      #17
      Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

      tjh, faas torudesse, Tundub et tegelasel on teadmata mis on faas ja mis neutraal ja mis maandus või siis elekter. Loodan et ikka liigsest alcost tingitud, paar korterelamu eest saab mitu eluaegset. Siis jälle maksumaksjal yht suvitajat yleval vaja pidada.
      viimati muutis kasutaja murphy; 14 m 2009, 23:57.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #18
        Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

        Esmalt postitatud murphy poolt
        tjh, faas torudesse, Tundub et tegelasel on teadmata mis on faas ja mis neutraal ja mis maandus või siis elekter. Loodan et ikka liigsest alcost tingitud, paar korterelamu eest saab mitu eluaegset. Siis jälle maksumaksjal yht suvitajat yleval vaja pidada.
        ei tea kust sellised ajuinvaliidid tulevad...

        Comment


          #19
          Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

          Ma usun, et nüüd oled saanud vähemalt kahes teemas piisavalt nalja teha ja saad mingisuguse karistuse osaliseks kui moded juhtuvad lugema.
          Condemn the hive.

          Comment


            #20
            Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

            Ühendamise skeem ju anti, 1...3 - faas, 4,5 - neutraal ja kõige lõpus kaitsemaandus. Esialgu pead lihtsalt kontrollima, kas need ka tegelikult nimetatud klemmideni jõuavad. Selleks tuleb pliidi karbi kate ja pistiku pesa korraks lahti võtta ning vaadata, mis juhtmed kilbist tulevad ning kuhu jõuavad. Kokku kuni 15 minutit tööd.
            Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

            Comment


              #21
              Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

              Esmalt postitatud 6p45s poolt
              Ühendamise skeem ju anti, 1...3 - faas, 4,5 - neutraal ja kõige lõpus kaitsemaandus. Esialgu pead lihtsalt kontrollima, kas need ka tegelikult nimetatud klemmideni jõuavad. Selleks tuleb pliidi karbi kate ja pistiku pesa korraks lahti võtta ning vaadata, mis juhtmed kilbist tulevad ning kuhu jõuavad. Kokku kuni 15 minutit tööd.
              veelkord tänan et leidub keegi kes ei hakka asja maha tegema ja ei suhtu eelarvamustega vaid annab täpsed juhised kätte. otsest kilbi lahti keeramist ei soovitanud keegi isiklike eelarvamuste tõttu

              Comment


                #22
                Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

                Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
                Ma usun, et nüüd oled saanud vähemalt kahes teemas piisavalt nalja teha ja saad mingisuguse karistuse osaliseks kui moded juhtuvad lugema.
                palun blokeerige mu kasutaja ära, mina ei taha nii ebameeldivate inimestega ühes foorumis enam viibida kes kõike maha teevad ja suhtuvad kõigisse ja kõigesse eelarvamustega ilma ühtegi argumenti välja toomata oma põhjenduste tõestamiseks ja kes äri ajades faktid enda kasuks pööravad

                ma arvan et me oleme leidnud kuldse kesktee, mina ei postita kordagi siia foorumisse enam mitte ühtegi tähemärki! loobun vabatahtlikult oma kasutajast, bännige see ära!
                edukaid äri tehinguid siin foorumis: 0 sest keegi ei osta mitte midagi siin, ja sobiv detail leitakse prügimäelt

                Comment


                  #23
                  Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

                  Suurepärane idee! Peale eelnevat telefonivestlust.

                  Comment


                    #24
                    Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

                    Esmalt postitatud Shele poolt
                    Suurepärane idee! Peale eelnevat telefonivestlust.
                    mul sai lihtsalt kõrini siinsest absurdsusest

                    olen targem edaspidi, sean täpsed tingimused kes kuhu ja millal tuleb, isegi kui tingimused on naervuäärsed, aga on vajalik et hiljem ei saa mulle nina alla hõõruda kokkuleppest taganemist kui ma pean tegema endale ebasoodsat tehingut!

                    Comment


                      #25
                      Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

                      Esmalt postitatud rüperaal poolt
                      ma arvan et me oleme leidnud kuldse kesktee, mina ei postita kordagi siia foorumisse enam mitte ühtegi tähemärki! loobun vabatahtlikult oma kasutajast, bännige see ära!
                      Hea mees, kes lubab.

                      Comment


                        #26
                        Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

                        Kusagil pliidi sees on halb isolatsioon - lekkevool paneb huumlambi helendama. Võimalik, et kusagil on veetilk või niiskus vahele pugenud.
                        Esmalt postitatud rüperaal poolt
                        sai siis teiste kasutatud pliit üles seatud, pliit ise töötab aga orants tuli pidevalt põleb isegi siis kui midagi ei tee, kui ahi sisse lülitada siis hakkab termostaadi märgutuli poole heledamalt põlema, milles viga on? eelmistel omanikel ei olevat põlenud mingit tulukest
                        zanussi zce 532 w

                        Comment


                          #27
                          Vs: elektripliidi termostaadi tuli põleb 24/7

                          ...jee, pliidiga on vahva pea igal peremehel katseid teha...ei ole kolme faasi, pea segamini ei lähe, ainult elektrikilbi automaat tahab vast varem väljavahetamist..Faas ja null peaks enne uurimistöö algust ikka oma kohtadel olema.
                          Sa, hr rüperaal, proovi ntx selle huumlambi juhtmed omavahel ära vahetada....siis proovi ntx punase tule juhtmed oranzi omade asemele pista...siis võid ntx ükshaaval küttekehad ja ahju tennid vooluringist lahti ühendada....
                          Iga katse annab tulemuse.
                          Tõlgendada pead ise oskama.
                          Kui pinget-voolu kardad, kutsu e-luxi hooldusest meister.

                          Comment

                          Working...
                          X