Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Juhtmevaba uksekell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Juhtmevaba uksekell

    sai selveri laadapäevadelt sihuke isend ostetud ,lubatakse 30 meetrit juhtmevabadust.Rumalal kombel kadus tsekk ära ja tagasi ka viia ei saa-asi selles ,et see kellake ei tööta isegi nurgataha eriti.Pigem otsenähtavusega. Ukse taga töötamisest ma ei taha rääkidagi. Küsimus oleks aga järgmine,kas nupu ''saatjat'' ei saaks kuidagi modida ,et võimsust juurde saaks ja töötama hakkaks või oleks targem kell ja prügikast kokku sobitada?

    #2
    Vs: Juhtmevaba uksekell

    Igasugu levikaugused ongi antud vaid otsenähtavuse korral, siis on ilusad suured numbrid, mis ostjatele väga meeldivad. Kärbes ka ei tohi vahele sattuda, siis seda kaugust kindlasti ei saa.

    Comment


      #3
      Vs: Juhtmevaba uksekell

      Mul on 6 sellist, mis mängivad seinakontakti+lüliti.
      Seal hulgas on vähemalt 2 mis lubavad
      6 m + 2 korrust lahtist treppi üles + veel 6 m tagasi serverini.
      Ja alt saab lülitada. Mõnda ja mõne puldiga.

      Katsu antenne suurendada.
      Ja proovi erinevaid eksemplare.
      Kui neil poes ikka on veel mõned jäänud.

      Comment


        #4
        Vs: Juhtmevaba uksekell

        Endal on ka täiesti juhtmevaba uksekella süsteem. Kunagi ostetud, aga töötab laitmatult. Paneelmajas kella nupp on ukse juures ja valjuhääldi mis tiniseb - kõik tagumises toas mitme paksu seina taga. Ei oskagi öelda, miks sinu oma just nii nõrk on.
        Estonian SPL & Sound
        @gargru

        Comment


          #5
          Vs: Juhtmevaba uksekell

          Saatja patarei pinge. Külm ilm mõjub odavale patakale halvasti ja pinge kukub. Või patakas lihtsalt tühi.

          Comment


            #6
            Vs: Juhtmevaba uksekell

            Sellel uksekella lülitil oli saatemooduli ja antenni vahele lisatud transistor.
            Maksimaalse töökauguse sain teise korruse aknalt, metsavahel kukub tööraadius kõvasti.
            MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
            KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

            Comment


              #7
              Vs: Juhtmevaba uksekell

              kusjuures testriga sai nupu patareid mõõdetud ,pinge on korras ega ka lange.olen ebay'st tellinud hiinast ja need kellad on küll super pika levialaga.Eramajast laseb läbi lõdvalt.vait jäi siis ,kui naljapärast sai alumiiniumist keedupoti alla pandud-siis küll jäi vait.Pidin ma sellisele rumalale mõttele küll tulema ,et selverist selle kella ostsin

              Comment


                #8
                Vs: Juhtmevaba uksekell

                nupule suurem antenn
                vb on kella vastuvõtja kah tuim, aga seda ei pruugi olla nii lihtne muuta. antenni saab muidugi ka sinna suurema panna
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment


                  #9
                  Vs: Juhtmevaba uksekell

                  Ka mul seisab mingi käkk, mis läbi raudukse ei tööta.
                  Kas keegi on saanud ka juhtmevaba variandi läbi raudukse toimima?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Juhtmevaba uksekell

                    Tere.Üks rumal küsimus.Miks just läbi ukse peab toimima kas ukse kõrvalt siis ei saa.Mul on ka see selveri oma ja läbi seina toimib väga hästi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Juhtmevaba uksekell

                      Mul on nii vilets olukord, et ühel pool ust on elektrikilp ja teiselpool juba kohe naabri rauduks(ca 3mm on vahet) ja mitte kusagilt ei hakanud tööle.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Juhtmevaba uksekell

                        Esmalt postitatud ints0000 poolt
                        (ca 3mm on vahet)
                        3 mm peal mahub läbi kaks juhet.
                        Väljapole pane harilik nupp, siis juhtmed ja
                        sissepoole ust ühenda raadionupp.

                        Comment

                        Working...
                        X