Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

TC-180-2 soojeneb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: TC-180-2 soojeneb

    kui trafo väga piiri peale valitud ei ole, siis pole hullu.
    kui trafol termokat sees pole, siis lisa see trafo külge primaarahelasse ja sellega on asi kohe palju muretum. sular kõige ette ja on puhas, kuiv ja muretu tunne...
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #32
      Vs: TC-180-2 soojeneb

      Mul sama probleem sanga trafoga, tühijooksul läheb soojaks. Trafo sai mõned aastad tagasi lahti võetud ja sekundaarmähis ümber mähitud (pinge ei sobinud). Pärast kokkuladumist urises suhteliselt palju, mistõttu võtsin plekid uuesti lahti ning lakkisin üle ja ladusin plekid märjalt (st. kohe pärast lakkimist) kokku. Nüüd kõige huvitavam osa: enne lakkimist oli tühijooksuvool keskmiselt 65 mA, pärast laki kuivamist 115 mA ning nüüd 75 mA (kui koormuseks on ainult raadio võimsusvõimendi jõudevool). Kõik trafo osad soojenevad ühtlaselt ligikaudu 35 kraadini. Kas viletsad plekid?
      Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

      Comment


        #33
        Vs: TC-180-2 soojeneb

        Esmalt postitatud 6p45s poolt
        Mul sama probleem sanga trafoga, tühijooksul läheb soojaks. Trafo sai mõned aastad tagasi lahti võetud ja sekundaarmähis ümber mähitud (pinge ei sobinud). Pärast kokkuladumist urises suhteliselt palju, mistõttu võtsin plekid uuesti lahti ning lakkisin üle ja ladusin plekid märjalt (st. kohe pärast lakkimist) kokku. Nüüd kõige huvitavam osa: enne lakkimist oli tühijooksuvool keskmiselt 65 mA, pärast laki kuivamist 115 mA ning nüüd 75 mA (kui koormuseks on ainult raadio võimsusvõimendi jõudevool). Kõik trafo osad soojenevad ühtlaselt ligikaudu 35 kraadini. Kas viletsad plekid?
        peale lakiga kokkupanemist jäi plekke üle? sellisel juhul tühijooksuvool ka suureneb, omadest kogemustest.

        Comment

        Working...
        X