Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

    Probleem siis uue Whirlpooli külmkapiga. Nimelt kui toas langeb temperatuur alla 5 kraadi, siis kapp lakkab töötamast. muidu poleks midagi, aga sügavkülm sulab üles . Poole kõrvaga sellest olin ennem kuulnud aga ei uskunud, sest tänapäeva kapp ei saa olla ju kehvem kui 20a vana Snaige-10, millega sellist jama ei olnud.
    Ei tea ka kus see termostaat täpselt asub. Järelikult mitte sügavkülmas. Petaks külmkapi kuidagi ära näiteks kuuma takistiga termostaadi läheduses vms.
    EE orjusest vaba!

    #2
    Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

    kui sa termostaadi ära petad.siis tuleb sul jama kapi tavalise poolega.sinu lahendus oleks kas eraldi sügavkülmik osta,või tuba rohkem kütta.kui kapp asub sellises kohas kus sa harva viibid,siis pane kapi lähedale õliradiaator.reostaat pane sellisesse asendisse et kapi lähedal püsiks 8-10 kraadi sooja.see sunnib kapi aeg ajalt sisse lülituma

    Comment


      #3
      Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

      Kappidel on oma miinimum temperatuur mille juures võib neid kasutada.

      Comment


        #4
        Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

        Ok katsetan seda radiaatori varianti.
        EE orjusest vaba!

        Comment


          #5
          Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

          Osta järgmine kord kahe komressoriga kapp, siis pole probleemi. Nimelt siis sügavkülmal oma termostaat ja töötab ka külmas ruumis.

          Ja probleem pole kapi vanuses vaid konstruktsioonis, toodetakse mõlemaid.

          Comment


            #6
            Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

            Küsimus külmikuspetsidele.

            Ühe kompressoriga ja kahe kambriga Whirlpool ARC7492 Total No Frost külmik praksub/paugub vahel.
            Juhendis on öeldud, et see on normaalne.

            Lihtsalt huvi pärast, mis seal praksub/paugub?

            Comment


              #7
              Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

              see võib olla külmiku tegemisel kasutatud materjalidest.enamus asju tõmbub külmas kokku ja soojenedes paisub,siit võivadki siis igasugused prõksud ja praginad kosta

              Comment


                #8
                Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

                Esmalt postitatud saformo poolt
                Küsimus külmikuspetsidele.

                Ühe kompressoriga ja kahe kambriga Whirlpool ARC7492 Total No Frost külmik praksub/paugub vahel.
                Juhendis on öeldud, et see on normaalne.

                Lihtsalt huvi pärast, mis seal praksub/paugub?
                Mul sama lugu, häirib, oleks teadnud, poleks ostnud. Aga poes ei saa ju proovida. Mul rohkem piniseb ja vingub. Paukuda võib ka jää sügavkülmas, sest sügavkülma temperatuur kõigub ~10 kraadi.
                Äkki keegi teab milline on maailma kõige vaiksem külmkapp? Siis tean millist teinekord osta
                Whirlpoolist lähen nüüd kaarega mööda.
                viimati muutis kasutaja DVDRW; 20 m 2007, 15:43.
                EE orjusest vaba!

                Comment


                  #9
                  Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

                  Minul on Ariston; kuigi juba ~10 aastat teeninud (eilsest uue termostaadiga) on ta tõesti vaikne: selleks et kapi töötamisest aru saada, pidin raadio kinni panema ja kõrvaltoas oleva pere natukeseks ajaks vakka sundima.
                  Ka öösiti ei ole ma kunagi täheldanud kapi müra (niipalju kui ma üldse unetut mängin).
                  Head susserdamist !

                  Comment


                    #10
                    Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

                    vana Snaige on mul ka suht tasane. viimasel ajal kompressor kolistab tiba käivitamisel ja seiskumisel, aga siiani pole veel nii palju häirinud, et miskit viitsiks ette võtta
                    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                    Comment


                      #11
                      Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

                      Hmm... Milline jama. Huvitav miks ma selle peale varem ei tulnud. Mul on ka ühe kompressoriga külmkapp ruumis kus võib üsna külmaks minna. Nüüd peab seda kütma hakkama. Elektriga kahjuks. Enne peaks veidi soojustama ka. Et ilma ei peaks kütma.

                      Neetud... kuidas see mulle ise pähe ei tulnud - miks peaks termostaat kapi sisse lülitama, kui vastav temperatuur on juba saavutatud :P

                      Kuula siis veel juttu et pole vahet kas on üks või kaks kompressorit.

                      Uus Snaige kapp muidu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

                        jama, 5 päeva oli õliradikas külmkapi kõrval miinimumi peal. 15EEK läks aga mittemeidagit, ikka ei tööta.
                        EE orjusest vaba!

                        Comment


                          #13
                          Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

                          Min/max termomeetri panid ka juurde? Niisama pole mõtet mängida.

                          Pealegi, millise võimsusega radiaator ja kui suur ruum? Radiaator peab siiski suutma ruumi ära kütta. Kapi lähedale ei saa tekkida oluliselt soojemat piirkonda.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril

                            User manualis on kirjas, kui kõrge peab olema ümbritsev temperatuur(min.).

                            Comment


                              #15
                              Vs: Külmkapp ei tööta madalal toatemperatuuril



                              Your refrigerator should not be placed where temperatures will exceed 110°F (55°C) or drop below 55°F (13°C).

                              Tundub loogilisena. Muidu võiks vaadata, et oleks kõrgem kui sees. Ja termostaadi võid ka maksimumi peale keerata. Tõsi, minul oleks siis kapis 0'C, mille peale toit külmub ära. Vanasti juhtus kord kapiga sarnane nali. Sai liiga palju keeratud ja pärast oli hapukoor pakis kõva kui kivi.

                              Comment

                              Working...
                              X