Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

    Tervist.Nimelt olen kusagilt nagu kuulnud,et korterites asuvad nn samal vaheseinal olevad pistikud täpselt üksteise taga...On see siis ka niimodi.Ja kui jäme see vahesein siis seal pistiku põhjas olla võiks??Ärge arvake,et ma nyyd enda naabri pistikuni seinas auku uuristama hakkan.Lihtsalt oleks vaja vahepeal elutoast elektrit tarbida,kui enda toast ära kaob.Ja ärge vastake küsimusele küsimusega.
    otsija

    #2
    Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

    Mõõdulinti pole kodus?
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

      Minu elutoas ja kõrval naabri köögis on küll seinakontaktid kohakuti.
      Elan Lasnamäel.

      Comment


        #4
        Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

        Minul vähemalt on üks auk läbi seina, kuhu on sisse pandud mõlemalt poolt plekktoosid. Plekktooside põhjas on augud, juhe tuleb tooside vahelt ühele poole ja sealt pistikust läheb teisele poole edasi.
        Lagedes-seintes on juhtmete kanalid kusjuures suhteliselt hästi optimeeritud. Päris paljudes seintes on õõnsused suvaliselt diagonaalis risti üle seina, lagedes läheb üks pikk õõnsus läbi mitme ruumi ja ainult seinte kohalt tulevad mõned juhtmed alla ja lähevad teised üles.

        Comment


          #5
          Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

          Selge pilt siis Arvatavasti siin samamoodi tehtud.T2nud.
          otsija

          Comment


            #6
            Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

            Natuke off.

            Kas on mõeldav kasutada lambi ja lüliti vahel 3-soonelist pruuni-sinise-kollarohelist juhet nii, et sinises on null ja pruunis ning kollarohelises lülitatav faas kahele lambile? Juhtme mõlemas otsas on kollaroheline üle tõmmatud musta rüüzhiga. Sellega oleks nagu välditud segadusseajavad värvid, kuid kuna tegu on koridoriga, võib keegi misiganes põhjusel selle juhtme (u. 10 m) kuskilt keskpaigast lahti lõigata ja arvata, et tegu on kaitsemaandusega. Neljasooneline juhe montaazhitorusse ei mahu ja õigete värvidega 3-soonelist pole vist saada olnud. Kaitsemaandust pole koridori lampidele projektiga ette nähtud.
            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
            ATiP1pN4XeM

            Comment


              #7
              Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

              Esmalt postitatud Scott poolt
              Kas on mõeldav kasutada lambi ja lüliti vahel 3-soonelist pruuni-sinise-kollarohelist juhet nii, et sinises on null ja pruunis ning kollarohelises lülitatav faas kahele lambile?
              Mitte mingil juhul!
              Esmalt postitatud Scott poolt
              ..... ja õigete värvidega 3-soonelist pole vist saada olnud.
              http://www.klinkmann.ee/public/files...21_02_2007.pdf
              Otsi MMJ 3x1,5N

              Comment


                #8
                Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

                Lihtsam vist ise see õigete värvidega juhtmejupp poest osta kui KÜ juhatust "nii tühise" probleemiga tülitama hakata, kui läbipõlenud pirnigi tullakse siis vahetama, kui elanikud on selle töö ise jõudnud ära teha. Samas, see juhe on koridoris ja pole minu asi seda vahetama hakata.

                Dilemma .
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  #9
                  Vs: veneajast korterelamute seinakontaktide asetus.

                  Kusjuures antud ürituse jaoks sobivate värvidega juhet müüs SLO ka meetrikaupa.
                  MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                  KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                  Comment

                  Working...
                  X