Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

3V liitiumpatarei pinge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: 3V liitiumpatarei pinge

    Tegelikult on need suure tõenäosusega kõik ju samast partiist (pakendil peaks kuupäev peal olema) pärit, seega pikema tööea lootus väga suur just ei ole. Aga mine sa tea, äkki joppab.

    Comment


      #17
      Vs: 3V liitiumpatarei pinge

      Nojh eks võin uued alati osta, peaasi et andur ise ülemäära näljane ei juhtuks olema millegipärast, need patareid suht kirved ka.
      otsija

      Comment


        #18
        Vs: 3V liitiumpatarei pinge

        Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
        Tähendab anduril, mille patareid sisuliselt ei vaja seadme eluea jooksul vahetamist, olid varupatareid kaasas?
        Voolutarve ei ole päris sama ooteseisundis ja piiksumisel nii et jah, kui ei vaja vahetamist siis vajab ikkagi vahetamist kui teeb ühe piuksu rohkem kui projekteeritud.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #19
          Vs: 3V liitiumpatarei pinge

          Pole kordagi häiresse läinud see andur, algul paigaldamise ajal korra vajutasin testnuppu et veenduda kas töötab ikka ja nii on ta siiani olnud, st mõlemad.
          otsija

          Comment


            #20
            Vs: 3V liitiumpatarei pinge

            Siis vii tagasi, ilmselt ei saa elulooma.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #21
              Vs: 3V liitiumpatarei pinge

              Huvitav mõlemad siis sama jamaga, ilma tsekita on üldse võimalik viia?
              otsija

              Comment


                #22
                Vs: 3V liitiumpatarei pinge

                Kui kaardiga maksid, pole tšekki sul vaja.
                Kui sulas, sõltub müüja vastutulelikkusest, teoreetiliselt saab välja otsida sulle duplikaadi. Isegi soovitaksin pigem ärikliendiosakonda pöörduda. AGA ära ütle kohe, et tahad garri tuua. Muidu ei pruugi saada.
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #23
                  Läksin siis lootuse peale tookord, et ehk seesolevate patareide viga ja kaasasolevad paremad, eksisin . Hakkas siis uuesti laes lühikeselt piuksuma andur ja sama jant. Võibolla lähen norima seal siiski ja võtan näppu ning näitan et näe, kolm aastat möödas ja mõlemad patareide komplektid kutud, 10 aastat ei kuskilt mitte mingi nipiga, s1tta müüte raisk. Kui nüüd googeldades selle patarei pingegraafikuni jõudsin, siis see 3V peal peaks patarei justkui enamvähem olema tegelikult. https://components101.com/batteries/...lent-datasheet Koormuse all 2,5mA-ga langes 2,8 midagi voldini pinge ja 0,01mA-ga, ei näidanud pingelangus muutusi kaks kohta peale koma näitav multimeeter. Miski 2 voldini vähemalt võiks suuta seade koormata need patareid, siis kasutaks enamvähem olemasoleva energia sealt kõik ära kenasti selle graafiku järgi seal.
                  Või suitsuandur äkki tarbib selliste lühikeste suurte vooluimpulssidega mingi aja tagant neid patareisid ja siis tuvastab justkui liialt madala pinge just sel hetkel? Samas selle vastu peaks sees olema miski kondekas mis sellised piigid suuremalt jaolt enda kanda võtaks.
                  otsija

                  Comment


                    #24
                    Mul läks kah suisuandur lolliks. Iga natukese aja tagant piuks. Läksin ostsin Tamrex'ist uue samasuguse, kuna kinnitus juba laes. Tütarlaps letis ütles tsekki ulatades, et testi ei tohi vaigistusnupuga ära lõpetada., muidu ei valva ja tuletab seda sulle iga natukese aja tagant meelde. Läksin koju ja kontrollisin. Nüüd on kaks korras andurit...
                    https://tamrex.eu/ee/et/553-tamrex-o...tusnupuga.html

                    Algne põhjus oli 9V patarei lõppemine.

                    Comment


                      #25
                      Pole kordagi häiresse läinud see andur, algul paigaldamise ajal korra vajutasin testnuppu et veenduda kas töötab ikka ja nii on ta siiani olnud, st mõlemad.

                      -----------
                      https://boodmo.com/catalog/3620-fuel_pump/
                      viimati muutis kasutaja UdaySing; 15 03 2021, 09:59.

                      Comment


                        #26
                        Ei lähegi häiresse.. Sa ju lülitasid ta välja ja piuks tähendab, et pane tähele - ma olen välja lülitatud---
                        https://tamrex.eu/ee/et/553-tamrex-o...tusnupuga.html

                        Comment


                          #27
                          Kellakägu: kirjuta uuesti suurelt ja selgelt, kuidas su arvates see suitsuandur jäädavalt/ootavalt nupust välja lülitub? Ja vasta kohe ilma pikemalt munemata.
                          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                          Comment

                          Working...
                          X