Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

2,4 GHz antenni juhe pistikust lahti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    2,4 GHz antenni juhe pistikust lahti

    Kas sellist saab väikse vaevaga parandada? Tegu siis peenikese koaksiaalkaabliga (hubsan drooni 2,4GHz vastuvõtuantenn).

    Proovisin lihtsalt sisse suruda ja näppidega pealmise kesta kinni pigistada, aga ma ise arvan, et sisemise osa kontakt ei ole piisav. Drooni levi on mul siis hetkel sadakond meetrit, kuigi peaks olema km ja peale.

    Click image for larger version

Name:	Capture.PNG
Views:	1
Size:	96,9 KB
ID:	882126

    #2
    Vs: 2,4 GHz antenni juhe pistikust lahti

    Ei levigi rohkem, kilomeetrites levi jaoks peaks olema droonil vähemalt kiri "DJI"
    MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
    KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

    Comment


      #4
      Vs: 2,4 GHz antenni juhe pistikust lahti

      Ma tellisin orika kohe ära kui kahtlus tekkis, aga see jõuab kohale alles kuu aja pärast. Ja no nagu nende hobiasjadega on, ikka tahad ju kohe ja praegu uue mänguasjaga möllata .

      Comment


        #5
        Vs: 2,4 GHz antenni juhe pistikust lahti

        Arvan, et antennil pole midagi viga.
        Proovi oma drooni kuskil segajatest kaugemal, näiteks ürgoru serval - saad otsenähtavuse ja segajad ei paista.
        Kiire netiotsing andis, et hubsan drooni tegevusraadius ongi mitte rohkem kui 300m
        Asulates ja eriti linnataga põlluasundustes on õhk WiFi st paks ning on kohti kus droonil 2,4 GHz levi ei olegi rohkem kui 50 m.
        Rakveres ühes punktis 2,4 GHz alas selline olukord - Click image for larger version

Name:	WiFi.jpg
Views:	1
Size:	70,6 KB
ID:	871375
        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

        Comment

        Working...
        X