Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kodune ilmajaam näitab soojemat ilma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kodune ilmajaam näitab soojemat ilma

    Oman ühte u. 10 aastavanust Balance Meteo poolt toodetud ilmajaama.
    Näitab tuule suunda, kiirust, välistemperatuuri (ka tajutavat) ning sademete hulka.
    sarnane sellele:

    Viimasel ajal aga olen täheldanud, et välistemperatuuri näitab rohkem kui vaja, nii umbes 4-5C enam
    (tuulevõrdlust ei ole kusagilt võtta)
    Kahtlustan, et pigem on viga välisanduris. On kellelgi olnud sarnast kogemust ja oskab juhendada, et mida näppida või mida keerata.

    UT

    #2
    Vs: Kodune ilmajaam näitab soojemat ilma

    Minu, julgelt sada-paarsada raha odavamad ilmajaamad, on aja jooksul samuti valetama hakanud, ja seda välise temperatuurianduri niiskumise tõttu. Alati on asjad normaliseerunud kui seade on õuest tuppa toodud, ära kuivatatud/puhastatud niiskuse eest mingit kaitset sisse tekitatud ja siis jälle kasutusele võetud. Millega veel hädas olen olnud, on see, et mingid pisiputukad, ussikesed ja ämblikud harrastavad seadmesse pesa teha või nukkuma- või talveunne minna, ja siis seadet avades kõik muu juskui tundub isegi justkui kuiv olevat, kuid nende elukate tekitatud soga on mingi ilge märg kängar. Sihuke asi "õige" koha peal rikub näitu päris hästi.

    Comment


      #3
      Vs: Kodune ilmajaam näitab soojemat ilma

      Kuivatasin teda nädalakese ahjuotsas. Mingeid kolle sees ei olnud. Hetkel jälle õues ja näis kauaks.

      Comment


        #4
        Vs: Kodune ilmajaam näitab soojemat ilma

        Endal oli kunagi WS1080. Ekraani üliraske lugeda. Tuulesuunda näitas millegipärast rohkem põhi,lõuna,ida suunda kui kirre,kagu,edela,suunda - usaldus kadus.
        Mõtlen nüüd ise teha. HDD mootorist saaks hea ehk.
        EE orjusest vaba!

        Comment

        Working...
        X