Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LED eFektiivsus lm/W

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: LED eFektiivsus lm/W

    Aku on suur liitium 30KWh, seega pinge kõigub väga pikaajaliselt, kui üldse. üldjuhul 55-57V. Paar korda aastas talvel ehk läheb 52V juurde. Parem ongi kokku hoida kui elektrit pole piisavalt.
    EE orjusest vaba!

    Comment


      #47
      Vs: LED eFektiivsus lm/W

      Ideaalne lahendus, voolutarve käib täpselt selle järgi kui palju oleks optimaalne akut koormata sõltuvalt laetusest. Ilma igasugu nutimuundurita.
      Võimalik et peab ledidele kaitsefiltrid vahele panema et lülituse sädelusest läbi ei lööks.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #48
        Vs: LED eFektiivsus lm/W

        Esmalt postitatud otsija poolt Vaata postitust
        Tühi vs täis aku hakkab seda kompotti päris räigelt mõjutama siis ju, täis akuga kõik valge, pooltühjaga juba tunduvalt tuhmim jne.
        Tulid nüüd 10W 30V LEDid kohale. aga need on 30-33V ja põlevad 2x pimedamalt sama pinge juures, mis eelmised 27-30V. 27-30 variant on 10x kallim seega,
        teen seda siis ikkagi 3W-stega. Saab panna kas 17tk või 18tk jadamisi. Tegin testi:
        Click image for larger version

Name:	EXCEL_2017-02-18_09-02-45.png
Views:	1
Size:	12,7 KB
ID:	869912

        17x jadamisi 3W LED põleb 2W-sena 59V juures.
        Enamasti oleks mul see 20W kokku (aku 55V), paras ühe toa valgustamiseks
        Luxe ei viitsind praegu mõõta.

        Kel 24V süsteem saaks sama asja teha 9tk jadamisi LEDidega.
        6 senti/tk on 3W LED.
        Jalad sirgeks ja liimiga suvalise alumiiniumtüki külge.
        viimati muutis kasutaja DVDRW; 18 m 2017, 08:32.
        EE orjusest vaba!

        Comment


          #49
          Vs: LED eFektiivsus lm/W

          Kuidas see liim seismisel käitub? Ei kuiva tuubis ära, kuigi kork peal?
          73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
          ATiP1pN4XeM

          Comment


            #50
            Vs: LED eFektiivsus lm/W

            Selle liimiga on imelik teema. Mul see probleem oli küll, tuli isegi vahest juba kuivanuna või siis kuivas ära mingi mõne kuuga. Isegi veeall hoidmine ei aitanud.
            Kuid viimati tellitud sama liim on mul kasutatud tuub ja juba aasta seisnud, ja mitte kuivanud. Ehk kaebati palju ja on nad koostist muutnud kuidagi. Liimib samahästi muidu.
            Tellin nüüd veel, vaatab mis tuleb.

            Teen kõik lambid 18 lediga ja pisike lüliti lambi külge mis lühistab 1 ledi ära. Siis saab sättida ruumile sobivaks.
            Saab ka mitu lambi teha ja LEDid nende vahel jagada, hajutamaks valgust ruumis.
            Click image for larger version

Name:	EXCEL_2017-02-18_10-50-01.png
Views:	1
Size:	41,8 KB
ID:	869913
            viimati muutis kasutaja DVDRW; 18 m 2017, 09:50.
            EE orjusest vaba!

            Comment

            Working...
            X